2016 Anneler Günü Hangi Gün? - Haber34
USD
5,3546
EURO
6,0709
ALTIN
214,3563

2016 Anneler Günü Hangi Gün?

Anneler Günü Hangi Gün? Tüm dünyada farklı zamanlarda anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla kutlanan anneler günü bu sene ne zaman kutlanacak. Her yıl mayıs ayının ikinci pazarında kutlanan anneler günü  2016 yılında 8 Mayıs Pazar günü kutlanacaktır. Annelik nedir? Annelik dişi varlığın yavrusuna gösterdiği şefkat,ilgi ve koruma duygularının bir araya toplanmasıdır. Hayatımızın en değerli varlıkları […]

2016 Anneler Günü Hangi Gün?

Anneler Günü Hangi Gün?

Tüm dünyada farklı zamanlarda anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla kutlanan anneler günü bu sene ne zaman kutlanacak. Her yıl mayıs ayının ikinci pazarında kutlanan anneler günü  2016 yılında 8 Mayıs Pazar günü kutlanacaktır.

Annelik nedir? Annelik dişi varlığın yavrusuna gösterdiği şefkat,ilgi ve koruma duygularının bir araya toplanmasıdır. Hayatımızın en değerli varlıkları olan annelerimize nasıl hediyeler alabiliriz? Daha doğrusu annelerimize onlara değer verdiğimizi nasıl hissettirebiliriz?  Her ne kadar onlara sevgimizi hediyelerle ifade etmek zor olsa da naçizane önerilerimiz;

Gelenekçi annelere

Eğer anneniz yemek yapmayı,komşularıyla çay kahve günlerini seviyorsa; yemek kitapları veya çay-kahve,yemek takımları gibi hediyeler alabilirsiniz.

Stresli,gergin annelere

Gün içinde çok yorulan,stres topuna dönen oturduğu yerde içi içini yiyen bir anneye sahipseniz ; en ideal hediye annenize güzel bir masaj salonunda rahatlatıcı bir masaj seansı hediye etmek olacaktır.Bunun yanı sıra evde kullanabileceği rahatlatıcı sabunlar,kremler,yağlar vs  de tercih edebilirsiniz.

Tasarım seven annelere

Değişik tasarımlarla ilgilenen bir anneniz varsa tasarım çanta,ayakkabı,kupa bardak gibi eşyaları düşünebilirsiniz.

Spor sever annelere

Anneniz spor salonlarından çıkmıyor,yüzmeyi, yürümeyi çok seviyorsa; bu sporları yaparken kullanabileceği eşyaları hediye edebilirsiniz.

Eksiği olmayan annelere

Aklınıza gelen her hediye annenizde varsa işiniz biraz zorlaşıyor demektir.Annenizin her şeyi varsa bir buket çiçek,bir elbise vs ile annenizin gönlünü alabilirsiniz.

 

 

İlginizi ÇekebilirX

BENZER HABERLER

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM