Stella'nın Gizemi - Haber34
USD
4,5949
EURO
5,3901
ALTIN
191,6731

Stella’nın Gizemi

  Olimpiyat oyunları’nda İngiltere takımının resmi kreatif tasarımcısı olarak atanan Stella McCartney, hazır giyim koleksiyonunda diz üstü elbiselerine spor esintileri katmıştır. Asimetrik kesimler bu elbiseler de en çok dikkat çeken unsurlar arasındadır. Odak Noktaları Üç boyutlu nakışlar birinci sırasında yer alıyor ünlü tasarımcının. İkinci sırasında ise baskılarda ki detaylar. Son sırasında etek uçlarına önem vermiştir. […]

Stella’nın Gizemi

 

Olimpiyat oyunları’nda İngiltere takımının resmi kreatif tasarımcısı olarak atanan Stella McCartney, hazır giyim koleksiyonunda diz üstü elbiselerine spor esintileri katmıştır. Asimetrik kesimler bu elbiseler de en çok dikkat çeken unsurlar arasındadır.

Odak Noktaları

Üç boyutlu nakışlar birinci sırasında yer alıyor ünlü tasarımcının. İkinci sırasında ise baskılarda ki detaylar. Son sırasında etek uçlarına önem vermiştir. Asimetrik kesimlerle McCartney imzasını bu şekilde dile getiriyordu.

Adidas Tasarımları

2004’ten bu yana Adidas mağazalarında Stella McCartney ürünleri yer almaktadır. Taytlarda, tshirtlerde ve şortlarda farklı renk ve tasarımlarıyla Stella severlerine hitap edebiliyor.

image image image

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM