Tatlı Lolita - Haber34
USD
5,3785
EURO
6,0936
ALTIN
215,1275

Tatlı Lolita

  Japon sokak stillerinin en gözde tarzıdır tatlı lolita. Ağırbaşlı Japon geyşalık geleneğini sürdüren bu stil, en çok Viktoryen genç kızların giyiminden etkilenmiştir. Tatlı Lolita’nın pastel renkleri, aşırı ciddi yakalrı ve pastayı andıran estetiği, Japon sokak stili türleri arasında en kolay tanınabilir. Eteklerin kısalıkları genellikle diz üstü olmalı ve külotlu çorapla giyilmeli. Yüksek topuklu ayakkabılar […]

Tatlı Lolita

 

Japon sokak stillerinin en gözde tarzıdır tatlı lolita. Ağırbaşlı Japon geyşalık geleneğini sürdüren bu stil, en çok Viktoryen genç kızların giyiminden etkilenmiştir. Tatlı Lolita’nın pastel renkleri, aşırı ciddi yakalrı ve pastayı andıran estetiği, Japon sokak stili türleri arasında en kolay tanınabilir. Eteklerin kısalıkları genellikle diz üstü olmalı ve külotlu çorapla giyilmeli. Yüksek topuklu ayakkabılar olmazsa olmazlarıdır. Yatay çizgili çoraplar, süslemeli şemsiyeler, pembe saçlar ve çarpıcı kahküller kesinlikle kullanılması gereken parçakar arasındadır.

El Çantaları: Kesinlikle kıyafetle aynı tonda olmalı ve bir kısmı elbise ya da saç bantlarındaki kurdelalarla aynı olmalıdır.

image

image

image

image

image

image

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM