"Bodrum 4. Büyük Kent Olacak" - Haber34
USD
5,3679
EURO
6,0818
ALTIN
214,6350

“Bodrum 4. Büyük Kent Olacak”

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, “1960’lı yılların küçük süngerci kasabasından ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birine dönüşen Bodrum, her yıl Türkiye ve yurtdışından yüz binlerce misafiri ağırlıyor. TAV olarak bölgenin dışa açılan kapısı Milas-Bodrum Havalimanı’nın işletmesi yürütüyoruz. Bodrum’un gelecek 15-20 yılda Türkiye’nin 4. en büyük kenti olacağına inanıyoruz. TAV, tecrübesi ve çevresiyle, işletme […]

“Bodrum 4. Büyük Kent Olacak”

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, “1960’lı yılların küçük süngerci kasabasından ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birine dönüşen Bodrum, her yıl Türkiye ve yurtdışından yüz binlerce misafiri ağırlıyor. TAV olarak bölgenin dışa açılan kapısı Milas-Bodrum Havalimanı’nın işletmesi yürütüyoruz. Bodrum’un gelecek 15-20 yılda Türkiye’nin 4. en büyük kenti olacağına inanıyoruz. TAV, tecrübesi ve çevresiyle, işletme süresi içerisinde Bodrum Havalimanı’nın potansiyelinin gerçekleşmesini sağlayacak ve bölgenin hak ettiği yere gelmesine katkı sunacaktır” dedi.

Oğuz Hamza’nın Bodrum konulu 112 fotoğraf içeren kitap 200 sayfa, ciltli, sert kapaklı ve özel kutusu ile sunuma hazırlandı. Şehir üzerine geniş bir arşivi bulunan sanatçı Oğuz Hamza önceki yıllarda Paris, Frankfurt ve İstanbul gibi şehirlerde Bodrum konulu fotoğraf sergileri gerçekleştirmiştir.

image image image

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM