Dünyaca Ünlü Markaların Özel Koleksiyonları - Haber34
USD
5,3696
EURO
6,0857
ALTIN
214,7160

Dünyaca Ünlü Markaların Özel Koleksiyonları

Victoria Beckham Komforun seksapelden önce geldiğine şahit oluyoruz. Rahat ve bol kazaklar hareket kısıtlaması yaratmayan eteklerle Beckham, kış günleri için şık tasarımlar yaratmış. Akris Markanın tasarımcısı Albert Kriemler, yeni koleksiyonunda gri, ekru ve siyah gibi frapan olmayan renklere yer vererek kullandığı özel yapım kumaşları vurgulamak istemiş. Tasarımcı, sade kesimlerle buluşturduğu dikiş teknikleriyle yine ultra lüks […]

Dünyaca Ünlü Markaların Özel Koleksiyonları

Victoria Beckham

Komforun seksapelden önce geldiğine şahit oluyoruz. Rahat ve bol kazaklar hareket kısıtlaması yaratmayan eteklerle Beckham, kış günleri için şık tasarımlar yaratmış.

image image

Akris

Markanın tasarımcısı Albert Kriemler, yeni koleksiyonunda gri, ekru ve siyah gibi frapan olmayan renklere yer vererek kullandığı özel yapım kumaşları vurgulamak istemiş. Tasarımcı, sade kesimlerle buluşturduğu dikiş teknikleriyle yine ultra lüks bir koleksiyon yaratmış.

image image

Erdem

İri çiçek desenlerinin ön planda yer aldığı sonbahar-kış koleksiyonu, modacının bordo, yosun yeşili gibi renk seçimleriyle sezonun karakterini birebir yansıtıyor. İpek dokuların hafif yıpranmış gibi tasarlanmış etek ve kol kenarları, Erdem’in kusursuz dikiş tekniğine bohem bir dokunuş katmış.

image

image

Fendi

Tasarımlara yerleştirilen iri deri paneller, zırhları anımsatan paltolar ve koza gibi vücudu saran yorgan görünümlü montlarla Fendi, bu sezon yine moda akımları yerine kaliteli materyaller ve kusursuz dikişi yüceltiyor.

image image image

Tom Ford

Keskin hatlardan seksi kesimlerden uzaklaşmış bir Tom Ford çıkıyor karşımıza. Kat kat volanlarla neredeyse bohem, yer yer Viktoryen çağrışımlar yaratan Tom Ford koleksiyonunda gün içinde giyilebilecek rahat tasarımlar yer alıyor.

image image

Lanvin

Pantolonlarda ağırlıklı olarak dar formları tercih eden Lanvin’in yumuşak ve asimetrik deri ceketleri sezonun yatırım yapılması gereken parçaları arasında.

image image

Ümit Benan

Teatral şovlar eşliğinde sunduğu koleksiyonlarla tanınan Ümit Benan, bu sezon için bize İstanbul boğazında balık tutanları canlandıran bir podyum hazırlamıştı. Çizgili üstler, dökümlü kesimleriyle rahatlığı ön plana çıkaran pantolon ve ceketler yer aldı.

image

Louis Vuitton

Farklılık katmayı başaran markanın erkek giyim tasarımcısı Kim Jones, bu sezon ilhamını hayran olduğu sanatçı ve modacı Christopher Nemeth’ten almış. Şık stili sokak tarzıyla mükemmel şekilde birleştirmesiyle bilinen Nemeth etkilerine özellikle detaylarda rastlamak mümkün.

image image

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM