2016'ya Hazır mısınız? - Haber34
USD
5,3582
EURO
6,0681
ALTIN
214,3023

2016’ya Hazır mısınız?

Etnik Sofralar Güral porselen’in modern ve tasarım odaklı markası Güral G Plus, 2016 yılbaşı sofralarına ernik çizgiler taşıyan yeni koleksiyonuyla renk katıyor. Sıradışı Sofralar Tasarımlarında kullanılan detaylarla özgünleşen LAV, yılbaşında da sofraları renklendirmeye devam edecek. Yılbaşı sofralarında farklılık katmak isteyenler için LAV Pink Koleksiyonu ideal. Şıklık Detaylarda Gizli  Anahtar ve priz serisinde üst kategoride tasarımlarıyla […]

2016’ya Hazır mısınız?

Etnik Sofralar

Güral porselen’in modern ve tasarım odaklı markası Güral G Plus, 2016 yılbaşı sofralarına ernik çizgiler taşıyan yeni koleksiyonuyla renk katıyor.

image

Sıradışı Sofralar

Tasarımlarında kullanılan detaylarla özgünleşen LAV, yılbaşında da sofraları renklendirmeye devam edecek. Yılbaşı sofralarında farklılık katmak isteyenler için LAV Pink Koleksiyonu ideal.

image

Şıklık Detaylarda Gizli 

Anahtar ve priz serisinde üst kategoride tasarımlarıyla dikkat çeken Makel Şirketler Grubu, Cellia serisine eklediği yeni tasarımıyla dekorasyonda ‘antik’ akımına dokunuyor.

image

En Lezzetli Hediyeler

Yıla nasıl girersek, bütün bir yılın o şekilde geçeceğine inanılır. Yeni yıl coşkusunu en tatlı şekilde yaşamak isteyenlerin, L’Art Du Chocolat yılbaşı koleksiyonunda hem gözlerine hem de damaklarına hitap eden birçok seçenek bulmaları mümkün.

image

 

 

 

 

 

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM