Mesaiye Cuma Namazı ayarı geliyor! - Haber34
USD
5,6500
EURO
6,4194
ALTIN
223,7559

Mesaiye Cuma Namazı ayarı geliyor!

Her Salı olduğu gibi bugün de TBMM’de yoğun mesai vardı. Meclisteki siyasi partiler grup toplantılarını gerçekleştirdi. Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu da partisinin grup toplantısında konuştu. Başbakan, mesai saatlerine Cuma namazı ayarının geleceğini söyledi. Başbakan Davutoğlu’nun konuşmasından dikkat çeken başlıklar; “Sismik arama gemimizi denize indirdik. Türkiye’nin hayalini bile kuramayan projeleri hayata geçirdik. […]

Mesaiye Cuma Namazı ayarı geliyor!

Her Salı olduğu gibi bugün de TBMM’de yoğun mesai vardı. Meclisteki siyasi partiler grup toplantılarını gerçekleştirdi. Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu da partisinin grup toplantısında konuştu. Başbakan, mesai saatlerine Cuma namazı ayarının geleceğini söyledi.

Başbakan Davutoğlu’nun konuşmasından dikkat çeken başlıklar;

“Sismik arama gemimizi denize indirdik. Türkiye’nin hayalini bile kuramayan projeleri hayata geçirdik. Biz söylediğimizi yaparız, yapacağız da. Türkiye’yi bir saniye bile hükümetsiz bırakmadık, bırakmayacağız. Milletimizin verdiği görevi yerine getirdik.”

Başbakan Davutoğlu, “Cuma günleri ile öğle tatilinin ibadet hürriyetini engellemeyecek şekilde kullanılabilmesi için Başbakanlık Genelgesi Taslağı hazırladık” dedi.

 

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM