Ekşisözlük Dağılıyor Mu ? - Haber34
USD
5,3536
EURO
6,0721
ALTIN
214,3766

Ekşisözlük Dağılıyor Mu ?

Ekşi sözlük platformunda ipler kopma noktasına geldi. Dün itibari ile başlayan ufak çaplı isyan giderek büyüyor. Sözlüğe adım adım yayılan isyan zincirinde şu ana kadar 340 ekşi sözlük yazarı toplam 234 bin entry’sini silerek platformu terk etti. 340 ekşi sözlük yazarının henüz neden ayrıldığı tam olarak bilinmese de sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalarda şimdiden ortaya bir […]

Ekşisözlük Dağılıyor Mu ?

Ekşi sözlük platformunda ipler kopma noktasına geldi. Dün itibari ile başlayan ufak çaplı isyan giderek büyüyor. Sözlüğe adım adım yayılan isyan zincirinde şu ana kadar 340 ekşi sözlük yazarı toplam 234 bin entry’sini silerek platformu terk etti.

340 ekşi sözlük yazarının henüz neden ayrıldığı tam olarak bilinmese de sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalarda şimdiden ortaya bir çok iddaa atıldı bile. Bunlardan en önemlisi de ekşi sözlüğün artık eskisi kadar değer verilecek bir sözlük olmadığı ve ekşi sözlük yönetiminin güvensiz tavırları olduğu iddaa edildi.

İsyanın çıkmasına en büyük sebebi olarak, ekşisözlük temasının kullanıcılara haber verilmeden değişmesi olarak gösteriliyor. Bunun yanı sıra artık eskisi kadar kullanıcı ve yazarlara değer verilmemesi de iddaalar arasında.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM