Acun Ilıcalı Çok Merak Edilen Soruya Yanıt Verdi ! - Haber34
USD
4,4937
EURO
5,2915
ALTIN
186,8043

Acun Ilıcalı Çok Merak Edilen Soruya Yanıt Verdi !

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve ülke genelinde her hafta dikkatle izlenen Survivor yarışmasının merak edilen sorusunu Acun Ilıcalı yanıtladı. Acun Ilıcalı’ya , “kavgaların olma sebebi reyting için mi ?” sorusu soruldu. Buna karşılık Acun Ilıcalı, “En gerilimsiz Suvivor’umuz Allah’a şükür reyting rekoru kırmıştı” dedi. SEMİH’E UYARI Dün akşam yayınlanan tv8’in sevilen yarışma programı Survivor’da, gün geçtikçe […]

Acun Ilıcalı Çok Merak Edilen Soruya Yanıt Verdi !

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve ülke genelinde her hafta dikkatle izlenen Survivor yarışmasının merak edilen sorusunu Acun Ilıcalı yanıtladı. Acun Ilıcalı’ya , “kavgaların olma sebebi reyting için mi ?” sorusu soruldu. Buna karşılık Acun Ilıcalı, “En gerilimsiz Suvivor’umuz Allah’a şükür reyting rekoru kırmıştı” dedi.

SEMİH’E UYARI

Dün akşam yayınlanan tv8’in sevilen yarışma programı Survivor’da, gün geçtikçe gerilim artmaya devam ediyor. Aç ve susuz kalan, sosyal hayattan uzak olan yarışmacılar, birbirleri ile kıyasıya mücadele ederken sinirlerine halim olamıyorlar. Survivor Semih’in herkese “Ben sizin amcanızım” şeklinde konuşmasına Acun Ilıcalı uyarı verdi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM