AgarioFun - Haber34
USD
5,8725
EURO
6,7908
ALTIN
229,8704

AgarioFun

En popüler oyun: AgarioFun Günümüzde internet üzerinden oyun oynama modası adeta tavan yapmış durumda ve bunun nedeni birbirinden özel oyunların hayatımıza giriş yapmış olmasıdır. Boş zamanlarımızda keyifli anlar yaşamamıza neden olurken aynı zamanda  adrenalin dolu dakikaları yaşamak tavsiye edebileceğimiz  oyunların başında agario  oyunu gelmektedir. Agar.io tüm dünyada oynama rekorları kıran çok eğlenceli bir oyundur. Birbirinden […]

AgarioFun

En popüler oyun: AgarioFun

Günümüzde internet üzerinden oyun oynama modası adeta tavan yapmış durumda ve bunun nedeni birbirinden özel oyunların hayatımıza giriş yapmış olmasıdır. Boş zamanlarımızda keyifli anlar yaşamamıza neden olurken aynı zamanda  adrenalin dolu dakikaları yaşamak tavsiye edebileceğimiz  oyunların başında agario  oyunu gelmektedir.

Agar.io tüm dünyada oynama rekorları kıran çok eğlenceli bir oyundur. Birbirinden özel oyun özellikleri ile keyifli dakikaların yaşanmasını sağlarken aynı zamanda oyuncular arasında online sohbet imkanlarını da beraberinde getirmektedir.

Dünyanın farklı ülkelerinden milyonlarda kişi ilgili platform üzerinde buluşuyor. Hem eğleniyor hem de doyasıya sohbet edebiliyor. Oynaması oldukça basit olan agario private server basit işlemler sayesinde kolayca oyun başlangıç sayfasına geçiş yapabileceğiniz oyun uygulamasıdır.

Oyunu oynayabilmek için sizlerde web sayfasına giriş yaparak, nick seçimi, oyunun oynanacağı alan seçimi, simge seçiminin hemen ardından sizlerde kendimizi kolay bir şekilde oyun başlangıç penceresinde bularak keyifli dakikalara başlangıç yapabilirsiniz.

Agario private server türleri sayesinde de bu eğlenceli oyun keyfine dahil olabilirsiniz.
Agario Nasıl oynanır?

 Oyuna giriş yapan 0yuncular kendilerine özel bir karakter seçiminde bulunurlar. Adeta bir nokta şeklinde buluna tüm karakterler, ekranda bulunan yemleri ve diğer rakip karakterleri yiyerek büyük bir nokta haline gelmeyi amaç edinmektedir. Tüm karakterleri yiyerek ekranın en büyük noktası haline gelen kişi Agar.io  oyununun kahramanı olarak yerini almaktadır.

Oyunun linki aşağıda yer almaktadır.

http://agariofun.com/


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


  2 YORUM

  • nagihan bodur 25 Mayıs 2016

   bu oyun aynı gerçek hayat gibi büyük olan küçükleri yiyor

   Cevapla

   • Cemil Yanal 25 Mayıs 2016

    agario oyunu bence de gerçek hayattan farksız küçükken av büyükken avcı oluyoruz

    Cevapla