Aksesuar Günlüğü - Haber34
USD
5,3582
EURO
6,0681
ALTIN
214,3023

Aksesuar Günlüğü

Kırmızı Alarm! Kış aylarının karanlığına tezat kırmızı, sezon podyumlarının hemen hemen hepsinde boy gösterdi. Nar çiçeği tonundan bordoya geniş bir yelpazede kırmızı aksesuarlar bu kış baş tacımız oluyor. Seksi ve Şık Geçen sezonların aksine, daha sakin ve rafine bir seksapel yansıtan stiletto ve sandaletler bu kışın olmazsa olmazlarından. Bohem Püsküller Çanta, ayakkabı ve çizmenin yanısıra […]

Aksesuar Günlüğü


image

Kırmızı Alarm!

Kış aylarının karanlığına tezat kırmızı, sezon podyumlarının hemen hemen hepsinde boy gösterdi. Nar çiçeği tonundan bordoya geniş bir yelpazede kırmızı aksesuarlar bu kış baş tacımız oluyor.

image

Seksi ve Şık

Geçen sezonların aksine, daha sakin ve rafine bir seksapel yansıtan stiletto ve sandaletler bu kışın olmazsa olmazlarından.

image image

Bohem Püsküller

Çanta, ayakkabı ve çizmenin yanısıra artık kaşkol ve pançolarda bile kullanılan püsküller uzak dokular ve sade renklerle birleşip modern bohem bir tarz yaratıyor.

image

Süslü ve Parlak

Parlak taşlar, metal aplikler ve dore işlemeler bu sezon öne çıkıyor.

image

Patchwork

Bu sezon birçok tasarımcının koleksiyonunda yer verdiği patchwork ve yama hissi veren renk birliktelikleri, tekdüzenlikten sıkılan moda severleri mutlu edecek.

image

Feminen Kadife

Özellikle yoğun renklerle birleştiğinde son derece çarpıcı duran kadife, sezonun egzotik deri tasarımlarınaciddi rakip olarak çıkıyor.

image

 

Kürk Her Zaman

Kürk, bu kış bot, ayakkabı ve çantaları ele geçirmişe benziyor. Dünyaca ünlü markaların birçoğu kürk detayını ayakkabı ve çantalarına kullanmış.

image

İlginç Topuklar

Sanat eseri gibi ilginç tasarlanmış, dikkat çeken topuklar sezonun yükselen trendi haline geldi.

image image image

 

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM