Apple Evden Çalışacak Eleman Arıyor - Haber34
USD
5,3601
EURO
6,0751
ALTIN
214,4219

Apple Evden Çalışacak Eleman Arıyor

Apple,ofis yerine ev konforunda daha verimli çalışabileceğini düşünen kişiler için bir iş ilamı yayınladı.

Apple Evden Çalışacak Eleman Arıyor

Yayınlanan ilanda müşterilerinin teknik sorunlarını çözmeleri konusunda yardımcı olabilecek çalışma arkadaşları aranıyor.

İş tanımını teknik sorunların çözümüyle sınırlandırmayan Apple, aynı zamanda geniş ürün yelpazesi hakkında müşterilere bilgi verebilecek donanımlı olma şartının yanı sıra Almanca’yı sular seller gibi konuşabilmeleri şart koşuyor

 

İstanbul’u kapsayan yeni iş ilanında evinde çalışacak ama aynı zamanda Almanca’yı çok iyi bilen çalışma arkadaşları aranıyor.

Evden çalışılacak olsa da her hafta 45 saatlik çalışma dilimini doldurmak gerekiyor,aynı zamanda bu saatlerin esneklik gösterebileceğini de unutmamak lazım.

 

Yayınlanan ilanda iş tanımları kişilerin iş özelliklerine göre değişiyor,özellikle Alman müşterilere hizmet verebilecek Almanca bilen müşteri hizmetleri çalışanı ya da Türkçe-İngilizce teknik destek elemanları arandığı belirtildi

 

Linkedin’de Apple’ın Türkiye için açmış olduğu iş ilanlarının ortalama koşulları bunlar.İlan da Edirne’den Kars’a neredeyse tüm Türkiye’den evde çalışacak çalışma arkadaşları aranıyor.

Her ne kadar Apple aradığı koşulların arasında Minimum 5Mbps download ve 1Mbps upload hızlarına sahip internet hızı bulunması ve Almanca bilgisinin çok iyi olması yer alıyor olsa da Cv’nin kendilerini İngilizce olarak gönderilmesini talep ediyor.İlana son başvuru tarihi Haziran 2016.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM