Avcılarda Sonu Hüzünlü Biten, Evlilik Teklifinde Hayal Kırıklığı - Haber34
USD
5,3429
EURO
6,0848
ALTIN
213,8336

Avcılarda Sonu Hüzünlü Biten, Evlilik Teklifinde Hayal Kırıklığı

Avcılar meydanında sevdiği kadına evlilik teklif yapan adam hem kadın tarafından reddedildi hem temizlik işçisi tarafından azarlandı.

Avcılarda Sonu Hüzünlü Biten, Evlilik Teklifinde Hayal Kırıklığı

Evlilik Teklifinde Hayal Kırıklığı

Avcılar meydanında sevdiği kadına evlilik teklif yapan adam hem kadın tarafından reddedildi hem  temizlik işçisi tarafından azarlandı.

Avcılar da bir aşık arası açık  olan kız arkadaşını etkilemek için arkadaşlarıyla birlikte Avcılar meydanında bir show hazırladı.Evlenme teklifini etkili kılmak için hazırlanan showa bir çok kişi gönüllü olarak katıldı.Bu sırada yolu Avcılar Meydanından geçen meraklı vatandaşlar planlarını erteleyip ortaya çıkması beklenen kızı ve “o anı” beklemeye başladı.

Çalıştığı iş yerinden çıkan genç kızın görünmesiyle plan uygulanmaya başlandı.Sokak müzisyeni çalarken konfetiler saçıldı “evet desen,evet desene” sloganları atıldı.Ancak işlerde bir terslik olduğunun ilk işaretleri bu anda ortaya çıkmaya başladı.

Meydana gelmeye gönlü olmadığı görülen kızın dakikalar ilerledikçe gönülsüzlükten ziyade ciddi bir itirazı olduğu görüldü. Kendisi için yapılan hazırlığa ilgi göstermeyen kız hızlıca meydandan uzaklaştı.

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM