Basit Malzemelerle Harikalar Yaratmak Mümkün. Nasıl mı ? - Haber34
USD
5,3602
EURO
6,0731
ALTIN
214,3858

Basit Malzemelerle Harikalar Yaratmak Mümkün. Nasıl mı ?

Havalar soğudu, geceler uzadı. Dolayısıyla evde geçirilen vakit arttı. “Pijama Terlik Televizyon” ise tozlu raflara çoktan kalktı. Tüm vaktinizi bilgisayar başında geçirmek yerine hem günün stresini atacağınız hem de vaktinizi dolu dolu geçirmenin keyfini süreceğiniz çözümler için haberde yer alan tavsiyelerimizi gözden geçirmenizi öneririz.   Çok sık okumadığınız, manevi değere sahip eski kitaplarınızı bu yöntemle […]

Basit Malzemelerle Harikalar Yaratmak Mümkün. Nasıl mı ?

Havalar soğudu, geceler uzadı. Dolayısıyla evde geçirilen vakit arttı. “Pijama Terlik Televizyon” ise tozlu raflara çoktan kalktı. Tüm vaktinizi bilgisayar başında geçirmek yerine hem günün stresini atacağınız hem de vaktinizi dolu dolu geçirmenin keyfini süreceğiniz çözümler için haberde yer alan tavsiyelerimizi gözden geçirmenizi öneririz.

timthumb

 

Çok sık okumadığınız, manevi değere sahip eski kitaplarınızı bu yöntemle dekor olarak gözler önüne serebilirsiniz.

 

20140104-195820

 

Tabii ki çiçek dalında, kitap rafında güzel. Kitap okundukça, paylaşıldıkça özel ama bu şekilde de çok şık durmuş. Okuma köşeniz için uygun bir duvar süsü olabilir.

 

12-NJU-Studio

 

Kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız kitaplardan bir tabure yapmaya ne dersiniz? Okuma köşenizde yer alabilir, şöyle bir göz atmak istediğinizde kitaplarınıza ya da bir araştırma yapmanız gerektiğinde kitaplık başında el emeği taburenize oturmak çok rahat olmasa da keyifli olacaktır sanıyoruz.

 

 

Hobi El işi kağıt aydınlatma abajur yapımı

 

Loş bir ışıkta hafif bir müzik dinlemenin hayalini kurarak eve döneriz ya bazen… İşte, standart abajurlardan satın almak yerine karton kutuları pencere şeklinde oyarak inanılmaz şık ve dinlendirici görünen “loş ışığınıza” kavuşabilirsiniz.

 

 

dm6tp

 

Evde var olan klasik abajurunuzu rengârenk düğmelerle yeni,modern bir forma kavuşturabilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde etkileyeceğine ve evinizde sıcak bir hava yaratacağına eminiz.

 

 

Cam-sise-susleme

 

Evdeki cam şişeleri ya da tek kalmış, çatlamış ama atmaya kıyamadığınız cam eşyanızı gözden geçirmenin tam sırası. Bu yöntemle ister kendi evinizde dekor olarak kullanabileceğiniz ister arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz müthiş vazo ve kaselere sahip olabilirsiniz.

 

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM