Bebeği boğup, denize attılar! - Haber34
USD
5,8725
EURO
6,7908
ALTIN
229,8704

Bebeği boğup, denize attılar!

Balıkesir’de gerçekleşen olay şans eseri ortaya çıktı. Bandırma’da Sağlık Merkez görevlileri, bebeğini 3 ay önce bir hastanede Dünya’ya getiren fakat o günden sonra aşılarını yaptırmayan annenin evine gitti. 21 yaşındaki öğrenci olan anne E.Ö’nün tavırlarından şüphelenen görevliler, yetkililere durumu bildirdi. Yapılan soruşturmanın sonucunda E.Ö ve K.Ö gözaltına alındı. Bu isimlerin o gün hastane dönüşünün ardından 1 günlük […]

Bebeği boğup, denize attılar!

Balıkesir’de gerçekleşen olay şans eseri ortaya çıktı. Bandırma’da Sağlık Merkez görevlileri, bebeğini 3 ay önce bir hastanede Dünya’ya getiren fakat o günden sonra aşılarını yaptırmayan annenin evine gitti.

21 yaşındaki öğrenci olan anne E.Ö’nün tavırlarından şüphelenen görevliler, yetkililere durumu bildirdi. Yapılan soruşturmanın sonucunda E.Ö ve K.Ö gözaltına alındı.

Bu isimlerin o gün hastane dönüşünün ardından 1 günlük bebeği yastıkla boğduğu ardından cesedi denize attıkları iddia ediliyor. Dalgıçlar sahilde aramalarını genişletirken anne E.Ö bebeğin 3.5 ay önce kaçırıldığını ileri sürdü.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM