"Ben Farklıyım" Diyorsanız - Haber34
USD
4,5166
EURO
5,3099
ALTIN
187,1596

“Ben Farklıyım” Diyorsanız

Hangi kadın farklı olmak istemezki? Gerek saçlarda gerek kıyafetlerde dikkat çekmek, farklı olmak hepimizin istediği özellikler arasında. Artık sıradan saçlarla gezmek “out” marjinal saçlarla dolaşmak “in” oldu! Dikkat Çekmek Kahverengi, siyah, kızıl ve sarı saçlı kadınlar yapılan araştırmaya göre gezdiğimiz alışveriş merkezlerinde %75,62 oranda mevcut. Bunun %15’i erkeklere ait kalan diğer oransa marjinal kadınlara aitmiş. […]

“Ben Farklıyım” Diyorsanız

Hangi kadın farklı olmak istemezki? Gerek saçlarda gerek kıyafetlerde dikkat çekmek, farklı olmak hepimizin istediği özellikler arasında. Artık sıradan saçlarla gezmek “out” marjinal saçlarla dolaşmak “in” oldu!

Dikkat Çekmek

Kahverengi, siyah, kızıl ve sarı saçlı kadınlar yapılan araştırmaya göre gezdiğimiz alışveriş merkezlerinde %75,62 oranda mevcut. Bunun %15’i erkeklere ait kalan diğer oransa marjinal kadınlara aitmiş. Dikkat çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı doğrusu. Mor, yeşil, mavi, ten rengi ve geometrik saçlar 2016 yılına damga vuracağa benziyor doğrusu.

Adeta Bir Gökkuşağı

2015 yılı Ombre yılıydı ve birçok kadın ve erkek saçlarına Ombre uygulamasını yaptırıp 70’li yıllara geri dönmüştü. ‘016 yılında da Ombre uygulaması moda olmaya devam edecek fakat sarı ve kahve tonlarını yeşil, mor ve mavi gibi rengarenk tonlara bırakacak. Kahverengi ve siyahı belirgin gri renklerle kombinleyeceğe benziyor.

Bu Renkleri Kimler Kullanmalı?

Herşey güzelde tabi ki bu renkleri herkes kullanamayacak gibi görünüyor. Peki kimler kullanmalı sorusuna yanıt verecek olursak: Yüz yapısı uzun ve kemiksi olan kadınlara çok yakışır. Minyon ve zayıfsanız kesinlikle kısa ve gri tonu size çok yakışır. Uzun ve zayıfsanız beyaz tene de mevcutsanız kesinlikle saçlarınız uzun ve mor olmalı. Ben yeşil kullanmak istiyorum diyorsanız. Beyaz tenli ve renkli gözlü kadınlara tavsiye edebilirim.

Şimdi sizlere örnek olması amacıyla birkaç fotoğraf paylaşıyorum. Trend günler diliyorum 🙂

image8 image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM