Beşiktaşlı oyuncu Bursaspor'a gitmek istediğini açıkladı - Haber34
USD
5,3625
EURO
6,0707
ALTIN
214,4429

Beşiktaşlı oyuncu Bursaspor’a gitmek istediğini açıkladı

Bursaspor’un transfer listesinde bulunduğu iddia edilen Serdar Kurtuluş önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaşlı oyuncu Bursaspor’a gitmek istediğini açıkladı

Günden güne artan dedikoduların ardından açıklamalar da patlamaya başladı. Önce Bursaspor kanadından görüşmeler doğrulanırken, Beşiktaşlı oyuncu Serdar Kurtuluş da transfer gelişmelerini Olay Spor’a değerlendirdi.

Basında yer alan iddiaları doğrulayan 29 yaşındaki tecrübeli oyuncu, eski takımına dönmek için can attığını ifade etti. Kendisine birçok teklifin olduğunu belirten Kurtuluş, önceliğini Bursaspor’dan yana kullanacağını belirtti.

Serdar, “Hem Ali Ay Başkan’la hem de Hamza Hoca’yla tanışmış olduk. 2 saate yakın konuştuk. Beni istediklerini söylediler. Hoşuma gitti. Başkan Ali Ay, yönetim kurulu üyeleri ve Hamza Hoca inanılmaz iyi insanlar. Görüşmeden bende çok memnun kaldım. Kesinlikle para konuşulmadı. O işi menajerimle görüşecekler. İnşallah menajerim gelecek ve kısa zamanda önemli bir karar vereceğiz. İlgilenen çok kulüp var. Ben Bursaspor altyapısından yetiştim ve bu kulübe iyi bir bonservis ücreti kazandırarak gittim. Bursaspor sevgisi benim için her zaman farklı. Burası benim yuvam. Takımın durumunu çok iyi biliyorum. Çünkü Bursaspor’u çok iyi takip ediyorum. Ben Başkan Ali Ay ve Hamza Hoca’ya da taşın altına elimi sokabileceğimi söyledim. Sorumluluktan kaçmayacağımı da belirttim. Bursaspor forması giymek istiyorum” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM