BMW'nin 100. Yıl Bombası : Vision Next 100 ! - Haber34
USD
5,3668
EURO
6,0812
ALTIN
214,4457

BMW’nin 100. Yıl Bombası : Vision Next 100 !

BMW tarafından tasarlanan ve ilk bakışta ejderha derisini andıran bu araba günün en çok izlenen videolarından ve en çok bahsedilen konularından biri oldu. Tanıtım videosunda bile göz kamaştırıcı nitelikte figürler sergileyen Vision Next 100 adlı araç, ilk kez görücüye çıktı. Yapay zekanın da öne çıktığı bu araçta daha yüzlerce özellik yer alıyor. Beast mode adı […]

BMW’nin 100. Yıl Bombası :  Vision Next 100 !

BMW tarafından tasarlanan ve ilk bakışta ejderha derisini andıran bu araba günün en çok izlenen videolarından ve en çok bahsedilen konularından biri oldu. Tanıtım videosunda bile göz kamaştırıcı nitelikte figürler sergileyen Vision Next 100 adlı araç, ilk kez görücüye çıktı.

Yapay zekanın da öne çıktığı bu araçta daha yüzlerce özellik yer alıyor. Beast mode adı verilen bir başka özellikte ise, aracın ne kadar hızla gitmesi gerektiğini ve dönüşlerde hangi açıyla dönülmesi gerektiğini size bildiren bir gösterge paneli bulunuyor. Ayrıca BMW aracın ön camını komple değiştirerek size daha rahat bir araç sürüşü sağlıyor. Ön camın değişiminde ise, eğer hava sisli veya karanlık ise yolu ve yayaları görmenizi sağlayacak şekilde ayarlanıyor.

Ayrıca araçta renk değiştirme özelliği, “east mode” denilen yani tamamen konfora dayalı sürüş olacağı, bu modda aracın ön camından e-posta okunabileceği ve internette gezinilebileceği söyleniyor. Aracın iç mekanı da komple olarak değişebiliyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM