Boyner Yeni Sezona Bomba Gibi Geliyor - Haber34
USD
5,3582
EURO
6,0681
ALTIN
214,3023

Boyner Yeni Sezona Bomba Gibi Geliyor

Güncel ve yoğun talepler eşliğinde müşterilerine yenilikçi tarzlarda kıyafetler sunan Boyner, 2016 senesinin de vazgeçilmezleri arasında olduğunu iddialı ilkbahar ve yaz ayları ürünleriyle göstermiş oldu. Moda sevenlerinin merakla beklediği kreaksiyonunu yayımlayan moda şirketinde müşteriler beklediklerini buldu. Dinamik ve rengarenk ürünleriye süprizlere hazırlanan, farklı tarz ve kıyafetleri müşterilerinin ayağına getirmeyi planlayan moda sevenleri Boyner’den alacakları ürünlerle […]

Boyner Yeni Sezona Bomba Gibi Geliyor

Güncel ve yoğun talepler eşliğinde müşterilerine yenilikçi tarzlarda kıyafetler sunan Boyner, 2016 senesinin de vazgeçilmezleri arasında olduğunu iddialı ilkbahar ve yaz ayları ürünleriyle göstermiş oldu.

Moda sevenlerinin merakla beklediği kreaksiyonunu yayımlayan moda şirketinde müşteriler beklediklerini buldu. Dinamik ve rengarenk ürünleriye süprizlere hazırlanan, farklı tarz ve kıyafetleri müşterilerinin ayağına getirmeyi planlayan moda sevenleri Boyner’den alacakları ürünlerle aynı zamanda bir ilki daha yaşayacaklar. Boyner ürünleri dışında dünyaca tanınmış bir çok markaya da ev sahipliği yapacak olan Boyner, müşterilerini daha çok memnun etme peşinde.

Klasik, modern, rahat, şık ve muhteşem tasarımlarının yanı sıra ayakkabılarıyla da ünlü olmayı planlayan Boyner, dünyaca ünlü ayakkabı markası Dune’yi de Türkiye’ye getirmeyi planlıyor. Londra’da moda sevenlerinin özellikle ilgi gösterdiği Dune yakın zamanda Türkiye’de de müşteri memnuniyeti arayacak.

İngiltere’de özellikle iyi işlere imza atan bazı şirketlere rakip olan Boyner’in Türkiye’de bu yazı nasıl geçireceği merak konusu olurken moda tutkunları yeni sezon ürünlerini dört gözle bekliyor.

Yeni sezonda ürünlerini Elçin Sangu ile tanıtacak olan şirkette Türkiye’den ve dünyadan moda tutkunu binlerce insanın talebine yanıt vereceği bekleniyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM