BURGAN LEASİNG OHSAD KURULTAYI’NDA - Haber34
USD
5,3308
EURO
6,0639
ALTIN
213,4995

BURGAN LEASİNG OHSAD KURULTAYI’NDA

Sağlık sektörünün daha modern hizmet verebilmesi için başta medikal makine ve ekipman olmak üzere çeşitli konularda leasing fırsatları sunan Burgan Leasing, 13 –17 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen OHSAD Kurultayı’nın tek finans sponsoru oldu.   Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek amacıyla yedincisi düzenlenen Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları bu yıl da sektörün önde gelen firmalarının, özel hastane […]

BURGAN LEASİNG OHSAD KURULTAYI’NDA

Sağlık sektörünün daha modern hizmet verebilmesi için başta medikal makine ve ekipman olmak üzere çeşitli konularda leasing fırsatları sunan Burgan Leasing, 13 –17 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen OHSAD Kurultayı’nın tek finans sponsoru oldu.

 

Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek amacıyla yedincisi düzenlenen Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları bu yıl da sektörün önde gelen firmalarının, özel hastane yöneticilerinin ve sektör temsilerinin yoğun ilgisiyle hayata geçirildi. Ülkemizin kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık sistemine kavuşmasının önünü açmayı hedefleyen OHSAD Kurultayı’nın açılışı, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş’ün katılımıyla gerçekleşti. “2016’dan 2023’e Sağlık ve Verimlilik” konusunun masaya yatırıldığı OHSAD Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantılarında, çok sayıda Bakanlık üst düzey yetkilisinin yanı sıra SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı ile SGK yetkilileri, hastane yöneticileri ile bir araya geldi. Sağlık Bakanlığı mevzuat ve uygulamalarının görüşüldüğü kurultayda ayrıca verimli kurslar da düzenlendi.

Leasing alanında 20 yılı aşkın süredir hizmet veren ve OHSAD Kurultayı’nın tek finans sponsorluğunu da üstlenen Burgan Leasing, sağlık kurumlarının en gelişmiş medikal makine ve ekipmanları sağlayabilmesi için kurultaydaki standında sektör profesyonelleri ile buluştu. Kurumların ve kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler geliştiren Burgan Leasing, ekipman ve makine leasinginin yanı sıra gayrimenkul, yenilenebilir enerji, deniz ve hava ulaşım araçları gibi alanlarda da her ölçekten kuruma finansman sağlıyor.

IMG_3109

 

IMG_3113

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM