Can Dündar'a beraat kararı! - Haber34
USD
5,3590
EURO
6,1073
ALTIN
214,4911

Can Dündar’a beraat kararı!

‘MİT TIR’ları ile ilgili haberi nedeniyle tutuklanan Can Dündar, ’25 Aralık soruşturması’ ile ilgili haberleri nedeniyle hakim karşısına çıktı. Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’ndaki duruşma öncesi CHP’li milletvekilleri, sanatçılar ve meslektaşları destek için adliyeye geldi. Saat 11.00’de başlaması gereken duruşma, yaklaşık bir saat gecikmeyle 12.07’de başladı. Can Dündar, duruşma salonuna alkışlar eşliğinde alındı. Can Dündar ile […]

Can Dündar’a beraat kararı!

‘MİT TIR’ları ile ilgili haberi nedeniyle tutuklanan Can Dündar, ’25 Aralık soruşturması’ ile ilgili haberleri nedeniyle hakim karşısına çıktı. Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’ndaki duruşma öncesi CHP’li milletvekilleri, sanatçılar ve meslektaşları destek için adliyeye geldi.
Saat 11.00’de başlaması gereken duruşma, yaklaşık bir saat gecikmeyle 12.07’de başladı. Can Dündar, duruşma salonuna alkışlar eşliğinde alındı.
Can Dündar ile ilgili aynı mahkemede 3 farklı davanın duruşması yapılıyor. Ilk duruşma cevap düzeltme metninin yayınlanmamasıyla ilgili. Dava, düzeltme metninin gazetede yayınlanmamasıyla ilgili olmasına rağmen 10 Haziran’da metnin gazetede yayınlandığı sayı mahkemeye sunuldu.

fft2mm7457914
İLK DURUŞMADAN BERAAT
Mahkeme tekzip metninin yayınlanmamasıyla ilgili davada suçun unsurlarının oluşmaması sebebiyle Can Dündar’la ilgili beraat kararı verdi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR






    0 YORUM