Cinsel ilişki hayatını kurtardı! - Haber34
USD
5,8725
EURO
6,7908
ALTIN
229,8704

Cinsel ilişki hayatını kurtardı!

Londra’da yaşayan genç kadının başına filmleri aratmayacak şekilde bir olay geldi. Londra’da sıradan yaşamına devam eden kadın sevgilisi ile uzun zamandır birlikteydiler. Sevgilisi ile cinsel ilişki sırasında alt karın bölgesinde bir yumru hissetti. Bu durumu kafaya takan Ellie, internet üzerinden araştırma yapmaya başladı. Ellie, bir süre hiçbir müdehalede bulunmadı. Tuvalete çıkarken de aynı hissi yaşadığını […]

Cinsel ilişki hayatını kurtardı!

Londra’da yaşayan genç kadının başına filmleri aratmayacak şekilde bir olay geldi. Londra’da sıradan yaşamına devam eden kadın sevgilisi ile uzun zamandır birlikteydiler. Sevgilisi ile cinsel ilişki sırasında alt karın bölgesinde bir yumru hissetti. Bu durumu kafaya takan Ellie, internet üzerinden araştırma yapmaya başladı.

Ellie, bir süre hiçbir müdehalede bulunmadı. Tuvalete çıkarken de aynı hissi yaşadığını söyleyen Ellie, bir süre bunun kabızlık olacağını düşündü. Daha sonra doktora giden Ellie, oldukça büyük bir yumrunun olduğunu gördü. Ultrasonla incelenen yumrunun 16 santimetre olduğu ifade edildi. Ölümcül kitle kısa bir operasyon ile oradan alındı.

Olay sonrasında Ellie, şu sözlere yer verdi ;

“Cinsel ilişki sırasında vücudumda hareket halinde bir yumru hissetmesi sonucu olaylar baş gösterdi. Yanlış bir şeyler olduğunu hatta kanser olabileceğini aklımdan bile geçirmedim. Hayatta olduğum için çok şanslıyım”

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM