Davutoğlu; Yapılan Doğru Değil! - Haber34
USD
5,8725
EURO
6,7908
ALTIN
229,8704

Davutoğlu; Yapılan Doğru Değil!

Davutoğlu; Yapılan Doğru Değil!   AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, olağanüstü kongre duyurusunu yaparken önemli açıklamalarda da bulundu. Davutoğlu, geçen yapılan Ak Parti MKYK toplantısında yola birlikte çıktığı arkadaşlarının il ve ilçe teşkilat başkanlarının atanması konusunda önüne getirilen Genel Başkan’ın yetkisinin alınması kararını önce kendisinin imzaladığını ancak yol arkadaşlığının gereğinin bu olamayacağını, […]

Davutoğlu; Yapılan Doğru Değil!

Davutoğlu; Yapılan Doğru Değil!

 

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, olağanüstü kongre duyurusunu yaparken önemli açıklamalarda da bulundu.

Davutoğlu, geçen yapılan Ak Parti MKYK toplantısında yola birlikte çıktığı arkadaşlarının il ve ilçe teşkilat başkanlarının atanması konusunda önüne getirilen Genel Başkan’ın yetkisinin alınması kararını önce kendisinin imzaladığını ancak yol arkadaşlığının gereğinin bu olamayacağını, birlikte çalışmak istenmediği durumunun kendisine söylenebileceğini iletti.

Cumhurbaşkanına, parti ve teşkilat mensuplarına saygısının olduğunu bunun hiçbir şekilde suiistimal edilemeyeceğini, aksi halde kendisinin karşılarında olacağını söyledi.

Yaşanan süreçte genel başkan olarak kendisi üzerinde bir mutabakat olmadığını söyleyen Davutoğlu, yol arkadaşlarının değişmesi yerine kendisinin olağanüstü kongrede aday olmayarak Liderin değişmesinin doğru bulduğunu söyledi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM