Devlet Bir Şehri Paraya Boğacak ! - Haber34
USD
5,3641
EURO
6,0809
ALTIN
214,5435

Devlet Bir Şehri Paraya Boğacak !

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Malatyalıları çok sevindirecek 311 milyon TL’lik 15 yatırım müjdesini açıkladı. Valilik toplantı salonunda basın ekipleri ile buluşan Bakan Eroğlu, önceden söz verdikleri gibi 42 yatırımın 27’sini tamamladıklarını, 15 yatırımın ise hala devam etmekte olduğunu ifade etti. Bu müjdeli haberi tüm Malatyalı kardeşlerime iletiyorum şeklinde konuştu. “ÇİÇEK GİBİ ŞEHİR” […]

Devlet Bir Şehri Paraya Boğacak !

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Malatyalıları çok sevindirecek 311 milyon TL’lik 15 yatırım müjdesini açıkladı. Valilik toplantı salonunda basın ekipleri ile buluşan Bakan Eroğlu, önceden söz verdikleri gibi 42 yatırımın 27’sini tamamladıklarını, 15 yatırımın ise hala devam etmekte olduğunu ifade etti. Bu müjdeli haberi tüm Malatyalı kardeşlerime iletiyorum şeklinde konuştu.

“ÇİÇEK GİBİ ŞEHİR”

Bakan Eroğlu devam eden konuşmasında “Bunların toplam maliyeti de 84 milyon TL. Ayrıca Malatya’ da ne kadar baraj, gölet ve sulama alanları varsa bunları da yapacağız ve Malatya’yı yemyeşil yapacağız. Amacımız el birliği ile Malatya’yı çiçek gibi bir şehir yapmak. Bu söz verdiğimiz projeleri 2019’da sonlandıracağız”

Terör olaylarına da değinen Bakan Eroğlu şu sözleri ifade etti.

“Türkiye gelişiyor ve bu gelişmenin önünü kesmek isteyenler var, Türkiye geliştikçe, Türkiye’den çekinen veya Türkiye artık çok oldu diyen bazı ülkeler var. Bu ülkeler maalesef terör örgütüne çok büyük destek veriyorlar. Destek verdiklerinin başında da PKK var. Ama bu yarın döner kendilerini vurur. Bu bakımdan terörün ve teröristin iyisi, kötüsü olmaz bütün terör unsurları baş belasıdır. Dolayısıyla sadece Türkiye’nin değil bütün dünyanın terörizmle tam bir mücadele içinde olması gerekir. Türkiye’de zaten bu mücadele devam ediyor ve bu konuda asla geri adım atmayacağız, bunu defalarca söyledik ama bir daha ifade etmek istiyorum son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar bu mücadele devam edecek”

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM