Diriliş Ertuğrul'da "Mahsun Kırmızıgül" Krizi! - Haber34
USD
5,3788
EURO
6,0928
ALTIN
215,0138

Diriliş Ertuğrul’da “Mahsun Kırmızıgül” Krizi!

Son dönemlerde büyük çıkış yakalayan ve her hafta ayrı bir rekora imza atan TRT ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da “Mahsun Kırmızıgül” krizi yaşanıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasının ardından başrol oyuncularından Engin Altan Düzyatan’ın ilk iki filmi olan “Romantık Komedi” dizisinin yeni serisi olacak olan “Romantik Komedi Balayı” filminde rol almaya hazırlanıyor olması Diriliş ailesini […]

Diriliş Ertuğrul’da “Mahsun Kırmızıgül” Krizi!

Son dönemlerde büyük çıkış yakalayan ve her hafta ayrı bir rekora imza atan TRT ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da “Mahsun Kırmızıgül” krizi yaşanıyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasının ardından başrol oyuncularından Engin Altan Düzyatan’ın ilk iki filmi olan “Romantık Komedi” dizisinin yeni serisi olacak olan “Romantik Komedi Balayı” filminde rol almaya hazırlanıyor olması Diriliş ailesini ve yönetmenini rahatsız etti.

Yakılışlık oyuncu geçtiğimiz günlerde de yaptığı açıklamada bu yaz bir film projesi olduğunu ifade etmişti. Projesi hakkında isim belirtmeyen Düzyatan’ın neden bu soruya cevap vermediği de ortaya çıkmış oldu.

DİRİLİŞ DİZİSİNİN YÖNETMENİ KOMEDİYE KARŞI

Sanat kulislerinde ki iddialara göre TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş’in yapımcısı, yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın Mahsun Kırmızıgül’ün yapımcısı olduğu “Romantik Komedi” filminde oynamasını istemediği olarak ortaya atıldı.

Tavsiye:  Elektronik ürünler online alışverişin gözdesi

ENGİN ALTAN İKİ PROJE ARASINDA KALDI

Engin Altan Düzyatan geçtiğimiz yıl sözleşme yaptığı Mahsun Kırmıgızül’e hayır demek istemediği ve Diriliş yönetmenini bu konuda ikna etme çabalarının da devam ettiği konuşuldu.

GEÇEN YIL ERTELENMİŞTİ

Yaşanan bu krizin nasıl aşılacağı merak konusu olurken “Romantik Komedi Balayı” filmi geçen yaz yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın “Diriliş” dizisinde ki rol gereği uzattığı  sakallarını kesemediği için bu yıla ertelenmişti.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM