Döner bıçağıyla 50 kişiye... - Haber34
USD
3,8636
EURO
4,5457
ALTIN
160,6867

Döner bıçağıyla 50 kişiye…

Avrupa’nın neredeyse her bölgesine yayılan Döner Kebap restoranları ülke halkının en tercih edilen noktaları oluyor. Portekiz’in Lizbon kentinde yer alan Palacio Do Kebap restoranında geçtiğimiz günlerde filmlere konu olacak bir olay yaşandı. Çete oldukları ifade edilen yaklaşık 50 kişi Türk usta Mustafa Kartal’ın restoranına geldi. Yedikleri yemeğin ardından para vermeden çıkmak isteyenler ile Kartal arasında tartışma […]

Döner bıçağıyla 50 kişiye…

Avrupa’nın neredeyse her bölgesine yayılan Döner Kebap restoranları ülke halkının en tercih edilen noktaları oluyor. Portekiz’in Lizbon kentinde yer alan Palacio Do Kebap restoranında geçtiğimiz günlerde filmlere konu olacak bir olay yaşandı.

Çete oldukları ifade edilen yaklaşık 50 kişi Türk usta Mustafa Kartal’ın restoranına geldi. Yedikleri yemeğin ardından para vermeden çıkmak isteyenler ile Kartal arasında tartışma büyüdü, kavgaya yol açtı.

Karşısında 50 kişiyi bulan Kartal, döner bıçağıyla çete üyelerinin üzerine giderek müdahalede bulundu. Görüntülerin yayılmasının ardından Mustafa Kartal’a Portekiz halkından da destek gelirken, polis olay hakkında soruşturma başlattı.

Tavsiye:  İNTERNETTEN HIRDAVAT ÜRÜNLERİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM