E-sigara nedir? - Haber34
USD
5,3913
EURO
6,1040
ALTIN
214,6538

E-sigara nedir?

E-sigara olarak da bilinen elektronik sigara, bugün internette arama motorlarınıza Smok Türkiye yazarak rahatlıkla bilgi sahibi olacağınız bilgilerle doludur. Buradan ise şöyle bilgi verelim. Sigara bağımlısı iseniz ve artık bırakmak istiyorsanız, farklı yöntemlerden bir sonuç alamadıysanız, şimdi doğru yerdesiniz demektir. Elektronik sigara, tam da burada devreye giriyor ve en başta sizi bu alışkanlığınızı yavaş yavaş […]

E-sigara nedir?

E-sigara olarak da bilinen elektronik sigara, bugün internette arama motorlarınıza Smok Türkiye yazarak rahatlıkla bilgi sahibi olacağınız bilgilerle doludur. Buradan ise şöyle bilgi verelim. Sigara bağımlısı iseniz ve artık bırakmak istiyorsanız, farklı yöntemlerden bir sonuç alamadıysanız, şimdi doğru yerdesiniz demektir. Elektronik sigara, tam da burada devreye giriyor ve en başta sizi bu alışkanlığınızı yavaş yavaş azaltacak terapiye sokuyor ve zamanla bu illeti bırakma aşamasına kadar getiriyor. Nasıl mı? O zaman devam edelim.

Elektronik sigara zararlı mı?

En çok sorulan sorulardan birisi de budur. İngilizce de Smok olarak bilinen sigaranın zararlarını tek tek anlatmaya kalksak işin içinden çıkamayız. Elektronik sigara ise, içindeki bileşenlerle, normal sigara ile kıyaslama dahi yapılamayacak derecede az zararlı bir araçtır. Evet, bir araçtır. Çünkü sigarayı bırakmanız için sizlere yardım eden bir aracı görevi görür. Bunu yaparken de, normal sigara içme hazzı verir ve çevrenizdeki pasifi içicileri de gözetir. Öyle ki; içindeki mekanizmalarda bulunan likitlerden çektiğiniz nefesler duman olarak değil de, buhar olarak çıkan ve kokusu da normal sigara gibi değil, tamamen meyve aromaları ile zenginleştirilmiştir. Çevrenize de faydası daha fazladır. Örneğin, bir sigaranın yangın çıkarma riskine göre, elektronik sigaranın bu alanda riski yok denecek kadar azdır.

Elektronik sigara likitleri

Likitler, elektronik sigaranın mekanizmasının içine yerleştirilir. Bu likitlerin içinde belirli oranda nikotin de bulunmaktadır. Merak etmeyin, normal sigaraya göre bu oran oldukça azdır. Likitlerin içerisinde çeşitli meyve aromaları vardır ve kullanıcılar bu zengine esanslar sayesinde elektronik sigarayı içerken de keyif alırlar. Kişilere özel damak tatlarına göre hazırlanmış bu aromalar, bireylere muazzam bir deneyim yaşatmaktadır. Bu alanda özellikle elmalı likitlerin daha çok talep aldığını da ekleyelim. Smok elektronik sigara kullanımında şeftali, muz, hindistan cevizi ve daha birçok alternatif meyve aromaları mevcut.

Nerden alırım?

Tavsiyemiz; Smok Türkiye web sitesi üzerinden rahatlıkla ve güvenle likitlerinizi ve yedek parçalarınızı satın alabilirsiniz. Ayrıca aklınıza gelen her türlü soruyu müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorabilir, bu muazzam deneyimi siz de en kısa zamanda yaşayabilirsiniz.

 


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM