En Moda Saatler! - Haber34
USD
5,3582
EURO
6,0681
ALTIN
214,3023

En Moda Saatler!

Bolt-68 Samurai, Cesur çizgilerin ve tasarımların markası olan Bomberg, samuraydan esinlenerek ürettiği bu modelinde, ibreyi Uzakdoğu’ya çeviriyor. Infiniti Red Bull Racing, Yarış arabalarındaki mor, mavi, sarı ve kırmızı renkler kullanılarak Formula OneTM yarış arabası görünümünün yansıtılmaya çalışıldığı saat çerçeve üzerindeki benzersiz iyon kaplaması ile dikkat çekiyor. Akıllı telefonlara bağlanabiliyor ve kendini otomatik olarak bulunulan şehrin […]

En Moda Saatler!

image

Bolt-68 Samurai,

Cesur çizgilerin ve tasarımların markası olan Bomberg, samuraydan esinlenerek ürettiği bu modelinde, ibreyi Uzakdoğu’ya çeviriyor.

image

Infiniti Red Bull Racing,

Yarış arabalarındaki mor, mavi, sarı ve kırmızı renkler kullanılarak Formula OneTM yarış arabası görünümünün yansıtılmaya çalışıldığı saat çerçeve üzerindeki benzersiz iyon kaplaması ile dikkat çekiyor. Akıllı telefonlara bağlanabiliyor ve kendini otomatik olarak bulunulan şehrin yerel saatine ayarlayabiliyor.

image

Scuderia Ferrari Gran Premio,

Dünyada yalnızca 300 adet üretilen sınırlı sayıdaki model 10 farklı şehrin zaman dilimini gösteriyor.

image

Bulova Chronograph RR Auction,

Ay’a giden saat olarak ünlenen RR Auction Space açık arttırmasında 1.6 milyon dolara satıldı. Ayda araba kullanan ilk astronot olan David Scott tarafından kullanılmıştı. Saatin bozulmadan dünyaya geri dönmesi de dikkat çekmişti.

image image image image

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM