"Eşimi tavşan zannettim" - Haber34
USD
5,8725
EURO
6,7908
ALTIN
230,0133

“Eşimi tavşan zannettim”

Eşini av tüfeğiyle vurarak öldüren Osman K.’nın savunması mahkemeyi şok etti. Müebbet hapis istemiyle yargılanan 27 yaşındaki zanlı Osman K., birkaç yıldır uyuşturucu madde kullandığını bu nedenle eşi Arzu Köse ile aralarının açıldığını fakat ailelerinin araya girerek çifti barıştırdığını söyledi. Amatem’e gittiği gerekçesiyle kendisine bazı ilaçların verildiği ve ilaçları kullanmanın ardından uyuyup uyandığını ardından Arzu […]

“Eşimi tavşan zannettim”

Eşini av tüfeğiyle vurarak öldüren Osman K.’nın savunması mahkemeyi şok etti.

Müebbet hapis istemiyle yargılanan 27 yaşındaki zanlı Osman K., birkaç yıldır uyuşturucu madde kullandığını bu nedenle eşi Arzu Köse ile aralarının açıldığını fakat ailelerinin araya girerek çifti barıştırdığını söyledi. Amatem’e gittiği gerekçesiyle kendisine bazı ilaçların verildiği ve ilaçları kullanmanın ardından uyuyup uyandığını ardından Arzu Köse’nin kendisinin yanına gelerek ateş etmek istediğini söyledi.

Osman K. sözlerine şöyle devam etti, “Babama ait av tüfeğini alarak dama çıktık. Kendisine yardım ettim, bir el havaya ateş ettik. Ardından eşimle birlikte aşağı indik. Eşim avludaki dış duvara yakın sandalyeye oturdu. Ben de bu sırada silahı tekrar yerine bırakmak için doldurdum. Bu sırada pencereden dışarıya doğru baktığımda evin önünde bir tavşan gördüm. Avluda sandalyede oturan eşime ‘Arzu eğil’ diye bağırarak tavşana 1 el ateş ettim. Aramızda 3-4 metre mesafe bulunan eşim, sandalyeden yere düştü. Ondan sonra ‘hastaneye götürün, yardım edin’ diye bağırdım. Jandarmalar gelince de korkarak kaçtım. Eşimi öldürmek istemedim. Olay kazadan ibarettir. Beraatımı istiyorum” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM