Gençler Bu Oyunun Bağımlısı - Haber34
USD
5,8725
EURO
6,7908
ALTIN
229,8704

Gençler Bu Oyunun Bağımlısı

GENÇLER BU OYUNUN BAĞIMLISI Agario çılgınlığı tüm hızıyla devam ederken bu çılgınlığı çok daha eğlenceli hale getirecek olan oyun modları ile karşınızdayız. Türk oyun geliştirici uzmanların sizler için geliştirdiği modlarda birbirinden özel eklentiler sizlerin oyun keyfinizi katlamaya geliyor. Hiç olmadığı kadar eğlenmek, kendinizi ekran karşısına kilitleyerek adeta agario oyun keyfi yaşamak için sizlerde agario site […]

Gençler Bu Oyunun Bağımlısı

GENÇLER BU OYUNUN BAĞIMLISI

Agario çılgınlığı tüm hızıyla devam ederken bu çılgınlığı çok daha eğlenceli hale getirecek olan oyun modları ile karşınızdayız. Türk oyun geliştirici uzmanların sizler için geliştirdiği modlarda birbirinden özel eklentiler sizlerin oyun keyfinizi katlamaya geliyor. Hiç olmadığı kadar eğlenmek, kendinizi ekran karşısına kilitleyerek adeta agario oyun keyfi yaşamak için sizlerde agario site adresini ziyaret edebilirsiniz.

Site adresine giriş yaptığınız takdirde kısa sürede eğlenceli oyunun başlangıç kısmında kendinizi bulmanız mümkün.  En gelişmiş agario oyun modalarınız sizler için bünyesinde barındıran agario private server sayesinde oyun hızınız artıyor. Güvenilir ve keyifli bir oyun heyecanı yaşamak için sizlerde agario play tercih ederek agario ayrıcalıklarından kolayca yararlanabilirsiniz. Sizlerin keyfini arttırmak için site adresimiz üzerinde en özel moddlar bulunuyorken siz hala olduğunuz yerde mi sayıyorsunuz?

AgarioPlay.com üzerinden play’ e tıklamak koşulu ile en özel eklentilere sahip olan oyunlara hemen giriş yapabilirsiniz.

Dünyanın pek çok ülkesinde en çok tercih edilen oyunların başında gelen agario pvp sizleri de kendine bağımlı edecek türden bir heyecana sahip. Küçük büyük her yaştan, her ülkeden milyonlarca kullanıcıya sahip olan bu özel oyun, agarioplay.com üzerinde online olarak buluşuyor. Agar oyunu sayesinde hem eğlenceli bir oyun deneyimi yasayabilir hem de farklı ülkelerden milyonlarca kişiyle oyun sırasında sohbet imkânına sahip olabilirsiniz. Milyonların buluşma noktası olan agar ile sizlerde kolayca sınırları aşabilir adeta diğer kullanıcılar gibi oyunun bağımlısı olabilirsiniz.

Agario play şahane oyun modaları nelerdir diye merak edenler için  FFA, Agario Strike, FFA Fun, FFA Speedy , Speedy Rainbow, Agario Solo ve Slitherio olmak üzere birbirinden zengin özelliğe sahip modlar site adresi üzerinde siz agar oyun tutkunlarını tüm zenginliği ile beklemektedir.

Bu eklentiler sayesinde oyun daha renkli ve zengin özelliğe sahip olmaktadır.

Agar yeni özellikler nelerdir?

Bilindik özelliklerin yanı sıra; yaklaşık 1000 HD Skin galerisi, Minimap, Chat, Screenshot Butonu ve Dark Tema ve sohbet gizleme gibi çok özel eklentiler  özellikler AgarioFun.com site adresimiz üzerinde sizleri beklemektedir.

 


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM