Halep Cayır Cayır Yanıyor - Haber34
USD
5,8725
EURO
6,7908
ALTIN
229,8704

Halep Cayır Cayır Yanıyor

Halep Cayır Cayır Yanıyor Muhalif grupların yoğun saldırısı altındaki Halep’ten korkunç manzaralar ve haberler gelmeye devam ediyor. İki gündür muhalif grupların hedef aldığı Halep’e iki günde düşen havan topu sayısının bini geçtiği ve net ölü sayısının belirlenemediği bildirildi. Halep’in büyük bir bölümünün Suriye Hükümetinin hakimiyetine geçmesinin ardından kaybettikleri hissine kapılan muhalifler acımasızca sivil halka saldırmaya […]

Halep Cayır Cayır Yanıyor

Halep Cayır Cayır Yanıyor

Muhalif grupların yoğun saldırısı altındaki Halep’ten korkunç manzaralar ve haberler gelmeye devam ediyor.

İki gündür muhalif grupların hedef aldığı Halep’e iki günde düşen havan topu sayısının bini geçtiği ve net ölü sayısının belirlenemediği bildirildi.

Halep’in büyük bir bölümünün Suriye Hükümetinin hakimiyetine geçmesinin ardından kaybettikleri hissine kapılan muhalifler acımasızca sivil halka saldırmaya devam ediyor.Sivillerin hedef alındığı belli olan saldırılar bölgede panik yaratıyor.Savaşın bitmek üzere olduğunu  düşündükleri zamanlarda yoğun havan topu saldırılarına maruz kalan Halep halkı yeniden tedirgin.5 yıldır devam eden savaşın en sert çatışmalarının Halep’te  yaşanmaya devam ettiği biliniyor.

Suriye vatandaşlarının sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğraflar ve gönderiler durumun ne kadar kötü olduğunu gözler önüne sererken,halkın Suriye’de barış istediği ve savaşın son bulması için dua ettikleri gözlendi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM