Herkesin Farklı Olduğunu Biliyor Ona Göre Üretiyoruz - Haber34
USD
5,3583
EURO
6,0911
ALTIN
214,4407

Herkesin Farklı Olduğunu Biliyor Ona Göre Üretiyoruz

Her yönüyle birey ve birey hayatına odaklı çalışan kurumumuz Wheel olarak sizin için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Ürünlerimizi üretirken sizin farklılıklarınızın farkındayız. Bu farkındalıkla beraber sizin için özel olarak, size özel bir şekilde Akülü Tekerlekli Sandalye ve elektrikli tekerlekli sandalye çeşitlerimizi üretiyoruz. Birey etrafında şekillenmiş kurum yapımız ile ürettiğimiz ürünlerle hem açık alanda hem kapalı […]

Herkesin Farklı Olduğunu Biliyor Ona Göre Üretiyoruz

Her yönüyle birey ve birey hayatına odaklı çalışan kurumumuz Wheel olarak sizin için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Ürünlerimizi üretirken sizin farklılıklarınızın farkındayız. Bu farkındalıkla beraber sizin için özel olarak, size özel bir şekilde Akülü Tekerlekli Sandalye ve elektrikli tekerlekli sandalye çeşitlerimizi üretiyoruz.
Birey etrafında şekillenmiş kurum yapımız ile ürettiğimiz ürünlerle hem açık alanda hem kapalı mekanlarda özgün bir seyehat imkanı sunuyoruz. Şehir trafiğinde, ofiste, parkta gittiğiniz ve gitmek istediğiniz her yerde istediğiniz gibi hareket etme imkanı sunan tekerlekli sandalyelerimiz ister sportif olun isterseniz şık olun kişisel tarzınıza en iyi şekilde uyum sağlar.
Engelli bireyler için kusursuz bir yaşam imkanı oluşturan kurumumuz sporcu tekerlekli sandalye çeşitleri ile sadece günlük hayatta değil, spor hayatınızda da sizin yanınızda. Arzu ettiğiniz başarıya amin adımlarla tırmanırken size elimizden gelen desteği sağlamak için can atıyoruz.
Nasıl Ürünlere Sahibiz?
Wheel olarak sizin için size en uygun tekerlekli sandalyeleri tasarlıyor, üretiyor ve temin ediyoruz.
Hayat şartları gereği zamanla yarışan kişiler için Optimus 2’yi temin ederken çocuk müşterilerimizi için çocuk tekerlekli sandalye çeşitlerimizden en uygun olan ürünümüzü üretiyoruz. Ayrıca sahip olduğu toplam genişliği ile size her türlü geniş – dar yerlere girme imkanı sunan tekerlekli sandalyeler de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.
Ürünlerimizi sadece üretmiyoruz aynı zamanda denemeniz için, size uygun olup olmadığınızı kontrol etmeniz için deneme sürüşü imkanı sunuyoruz. Deneme sürüşü imkanımızdan faydalanmak için ise bizimle iletişime geçip randevu alabilirsiniz.
Tekerlekli Sandalye Detaylı Bilgi İçin http://www.tekerleklisandalyemiz.com/kategori2_37_1_aktif-sandalye ziyaret edebilirsiniz…


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM