Hızlı ve Öfkeli Heyecanı Devam Ediyor - Haber34
USD
5,3415
EURO
6,0824
ALTIN
213,4060

Hızlı ve Öfkeli Heyecanı Devam Ediyor

Hızlı ve öfkeli 8 filmi serisi belki de sinema dünyasında da en çok izlenen ve en fazla seriye sahip filmleri arasında yer almayı başarmıştır. Cesaret dolu sahneleri ve ilgi çekici, cesaretli oyuncuları ile de en çok izlenen filmler arasına girmeyi başarmış durumda. Hızlı ve öfkeli 8 filmi vizyondaki filmler arasında en üst sıralara yerleşeceği kesin […]

Hızlı ve Öfkeli Heyecanı Devam Ediyor

Hızlı ve öfkeli 8 filmi serisi belki de sinema dünyasında da en çok izlenen ve en fazla seriye sahip filmleri arasında yer almayı başarmıştır. Cesaret dolu sahneleri ve ilgi çekici, cesaretli oyuncuları ile de en çok izlenen filmler arasına girmeyi başarmış durumda. Hızlı ve öfkeli 8 filmi vizyondaki filmler arasında en üst sıralara yerleşeceği kesin gibi görünüyor. Bunda önceki yedi seride de kendini göstermeyi başarmış ve fragmanın da bile dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu filmin yönetmeni F. Gary Gray olarak karşınıza çıkıyor ve gerçekten büyük bir çaba göstermişler. Filmin kalitesi ve estetik duruşu verilen emeği de gözler önüne seriyor. Hızlı ve öfkeli 8 izle, bu şekilde çok fazla heyecan yaşayabileceksiniz. Film vizyona girecek ve üretim yerine bakıldığında Amerika olarak görünüyor. Filmin kendi dili ise İngilizce olarak ortaya çıkmış durumdadır.
Hızlı ve öfkeli 8 filmi kadrosunda eski serilerindekilerden farklı kişiler de girmiş ancak serilerine her zaman dev kadrolar ile devam etmeyi başarıyor. İlk olarak yönetmeni hakkında bilgi verilecek olur ise yönetmeni F. Gary Gray olarak karşınıza çıkıyor. Yönetmenin de sihirli elleri ile dokunduğu bu film gerçekten herkesin de izlemesi gereken müthiş bir baş yapıt. Hızlı ve öfkeli filmi yapımcısı hakkında bilgi verilecek olur ise Neal H. Moritz ve Vin Diesel iki yapımcı olarak karşınıza çıkıyor. Verilen bu emekler filmin izlenmeye de değer olduğunu gözler önüne seriyor. En önemli kişi olan, bu hikayeye de hayat veren baş kişiyi, bu filmin yazarını da asla unutmamak gerek. Yazarın altın fikirleri ile hikaye haline gelen ve kaliteli oyuncular ile yeniden hayat bulan bu filmin baş yazarı ise Chris Morgan olarak karşınıza çıkıyor. Bu kadar iddialı bir eseri de yazmak gerçekten zor olsa gerek. Bu hızlı ve öfkeli 8 filminin oyuncuları hakkında da detaylı bilgi vererek bilgilenmenize yardımcı olalım. Bu film içerisinde dev bir kadro ile çalışma yapılıyor ve bu oyuncular içerisinde ise Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Eva Mendes, Lucas Black, Kurt Russell, Charlize Theron ve Jason Statham gibi adını sinema dünyasına duyurmuş, başarıları ile ilk sıralara çıkmayı başaran dev kadro isimleri yer alıyor.

Tavsiye:  Elektronik ürünler online alışverişin gözdesi

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi içeriği hakkında biraz bilgi verilecek olur ise geçmiş serilerde suçlara bulaşmış ve başı da beladan kurtulmayan bir ekip var. Bu kadro belli bir süre geçtikten sonra bir karar alıyor ve bundan sonra ki süreç te artık suç işlemek istemediklerini gözler önüne seriyor ve bu şekilde karar alıyorlar. Yoğun geçen hayatlarını bundan sonraki süreç te sakin bir şekilde tamamlamak için mücadele ederler. Karakterler arasında yer alan Dom ve Letty çifti evlenme kararı alırlar ve bu kararın ardından uzun sakin bir yolculuğa çıkmak isterler. Chiper adında ki bir karakter ise durumu bozar ve Dom adlı kişinin tekrardan suça bulaşması için onu ikna etmeye çalışır. Ve büyük uğraşları sonucunda suça bulaşmayı Dom adlı karakter kabul eder. Bu kararı Chiper adlı karakterin büyük uğraşları sonucun da vermiştir ve sonun da verdiği bu karar onu tüm sevdiklerinden ve tüm yakınlarından birer birer ayırmaya başlayacaktır.

Tavsiye:  Elektronik ürünler online alışverişin gözdesi


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM