İstanbul'un En Farklı Mekanlarını Keşfedin - Haber34
USD
5,3827
EURO
6,0889
ALTIN
214,6073

İstanbul’un En Farklı Mekanlarını Keşfedin

Naif Dükkan Son yılların gözdesi Karaköy, birçok tarzda mekana ev sahipliğinyapıyor. Bu mekanlardan biri de Seray Öztürk’ün açtığı Naif Dükkan. Alışverişler küçük esnaftan yapılıyor. Domates ezmesi Antakya’dan, ekmek Seferihisar’dan, zeytinyağı Bergama’dan, peynirler ise Küçükkuyu’dan geliyor. Duble Meze Bar Palazzo Donizetti Hotel’in manzaralı terasında yer alan bu mekan, Emre Çapa ve Arto Ankaralıyan’ın modernleştirdiği meze yorumları […]

İstanbul’un En Farklı Mekanlarını Keşfedin

Naif Dükkan

Son yılların gözdesi Karaköy, birçok tarzda mekana ev sahipliğinyapıyor. Bu mekanlardan biri de Seray Öztürk’ün açtığı Naif Dükkan. Alışverişler küçük esnaftan yapılıyor. Domates ezmesi Antakya’dan, ekmek Seferihisar’dan, zeytinyağı Bergama’dan, peynirler ise Küçükkuyu’dan geliyor.

image

Duble Meze Bar

Palazzo Donizetti Hotel’in manzaralı terasında yer alan bu mekan, Emre Çapa ve Arto Ankaralıyan’ın modernleştirdiği meze yorumları sayesinde misafirlerine unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

image

image

Mest Restaurant

Şehrin gürültü ve kalabalığından uzak Emirgan’ın huzurlu ortamında lezzetli yemeklerle kendini ve sevdiklerini şımartmak için ideal bir mekan. Beyhan Gence’nin danışmanlığında ve Sedat Yıldırım’ın şefliğindeki Mest’in mutfağı, damağınıza gelenekle geleceği buluşturan ziyafetler hazırlıyor.

image

Camba Organik

Sağlıklı yaşamı desteklemek düşüncesiyle açılan Camba Organik’i sağlıklı beslenme tutkunları çok sevecek. Tamamen tüm ürünleri organik. Cafe bölümünde her gün değişik tatlılar, poğaçalar, salatalar ve köy ekmeği tostlar yapılıyor.

image

FEY

Türkiye’nin ilk moda editörü Fatoş Yalın, yıllar içinde edindiği birikimleri paylaşma isteği ile Nişantaşı’da FEY mağazasını açtı. Çoğunluğu basic parçalardan oluşuyor, özenle seçtiği vintage parçalarsa zamansız ve yaşsız.

image

image

Saigon Restaurant & Lounge Bar

İKSV binasının 6. katında Haliç manzarası ve Vietnam mutfağından eşsiz lezzetleriyle misafirlerine keyifli bir ortam sunuyor. Mekana girdiğinizde Altın renkli bir Buda heykeli, kırmızı oturma düzeni, siyah mermer masalar hemen dikkat çekiyor.

image

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM