Kadınların Kendilerini En Seksi Hissettikleri Dönem - Haber34
USD
5,3505
EURO
6,1024
ALTIN
214,3859

Kadınların Kendilerini En Seksi Hissettikleri Dönem

Kadınlara kendilerini seksi hissetmelerini sağlayan şeyler sorulduğunda alınan cevapların arasında  ‘yaş faktörü’ de göze çarpıyor

Kadınların Kendilerini En Seksi Hissettikleri Dönem

Kadınların Kendilerini En Seksi Hissettikleri Dönem

Kadınların Kendilerini En Seksi Hissettikleri Dönem

Birleşik Krallık ’ta yapılan bir anketin sonuçlarına göre; kadınların kendilerinin en seksi hissettikleri dönem 30’lu yaşların ortaları. Hatta en seksi hissedilen yaş 34 yaş olarak karşımıza çıkıyor

Britanyalı 2000 kadına sorular sorulan ankette kadınlara kendilerini seksi hissetmelerini sağlayan şeyler soruldu. Ankete katılan kadınların 30 lu yaşlarda olanlarından %64’ü şu an bulundukları dönemde kendilerini en seksi hissettiklerini, çünkü bulundukları döneme güvendiklerini dile getirirken, %34’ü var olan ilişkilerinin “daha iyi olduğunu”,ilişkilerine bağlı olarak da kendilerini daha seksi hissettiklerini belirttiler.

Ankete katılan katılımcıların 30’lu yaşlarda olanlarının %26 kendilerine yatak odasında daha fazla güvendiklerine de değindiler. 10 katılımsıdan biri ifadesinde 30’lu yaşa girmelerinin ardından libidolarının arttığına yer verdi.

Anketin geneline bakıldığında kadınların %52’si kendilerini bazen seksi hissettiklerini belirtirken; aynı konu hakkında yapılan başka bir anketin sonucuna göre ise her üç kadından biri kendisini her daim seksi hissettiğini söylemişti.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM