Kara Kışta Ayaklarınız Sıcacık Olsun... - Haber34
USD
5,3602
EURO
6,0724
ALTIN
214,3926

Kara Kışta Ayaklarınız Sıcacık Olsun…

Yağmurda ve sıcak havalarda işe gitmek kardan daha kolay demeyin. Çünkü artık nerede olursanız olun nereye giderseniz gidin kar botları tüm kıyafetlerin tamamlayıcı aksesuarı oldu. İş İçin Kolaylık Her iş için farklı giyinmek gerekiyor tabiki fakat ne olursa olsun ister takım elbiseniz ister kot pantolonunuz isterse spor kıyafetiniz olsun kar yapdığında iş yerine gitmek hiç […]

Kara Kışta Ayaklarınız Sıcacık Olsun…

Yağmurda ve sıcak havalarda işe gitmek kardan daha kolay demeyin. Çünkü artık nerede olursanız olun nereye giderseniz gidin kar botları tüm kıyafetlerin tamamlayıcı aksesuarı oldu.

İş İçin Kolaylık

Her iş için farklı giyinmek gerekiyor tabiki fakat ne olursa olsun ister takım elbiseniz ister kot pantolonunuz isterse spor kıyafetiniz olsun kar yapdığında iş yerine gitmek hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı!

Üşümeye Son! 

2016 Kış sezonu kar botlarında artık sim ve taş yerine daha düz renklerde ve kesinlikle tüylü ya da peluş aksesuarlı seçiyoruz. Dünyaca ünlü markaların farklı tarzda tanıtımlarını yaptıkları kar botlarında ayakların sıcak olmasına dikkat etmişler. Gözlemlediğim kadarıyla tüm botların içi peluş ya da tüylü. Önce ki sezonlara göre botların dışında aksesuar olarak çok fazla tüy kullanılmamış daha sakin ve düz modeller kullanılmış.

Renklerde; siyah, kahve, bej ve beyaz ağırlıklı kar botları tercih ediliyor.

image image image image image image image image image image

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM