• Kınalıada Açıklarında Tekne Battı 4 Kişi Kayıp !

  Kınalıada Açıklarında Tekne Battı 4 Kişi Kayıp !

  Marmara Denizi`nde Kınalıada açıklarında tekne battı. 1 kazazede kurtarıldı, 4 kişi ise aranıyor. Kınalıada`ya yaklaşık 300 metre kala alabora olan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerin Cihan Şahin (27), Yücel Yazgan (28), Şerafettin Yakar (27) ve To

  Marmara Denizi`nde Kınalıada açıklarında tekne battı. 1 kazazede kurtarıldı, 4 kişi ise aranıyor. Kınalıada`ya yaklaşık 300 metre kala alabora olan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerin Cihan Şahin (27), Yücel Yazgan (28), Şerafettin Yakar (27) ve Tolga Baştepe (20) olduğu belirtildi.

  Batan tekneden kendi imkanlarıyla kurtulan ve Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesinde tedavi altında bulunan Abdülkadir Himmet ile Şahin, Yazgan ve Yakar`ın Maltepe`de bir düğüne katıldıkları, gece saatlerinde Kınalıada`ya geçmek üzere motor bulamadıkları için adadaki arkadaşları olan Tolga Baştepe`yi çağırdıkları öğrenildi.

  BATAN TEKNE BULUNDU

  Arama ve kurtarma çalışmalarına devam eden Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığına bağlı helikopterin, Küçükyalı açıklarında tekneyi gördüğünü bildirmesi üzerine, bölgeye Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne bağlı bir römorkör hareket etti. Tekne, römorkör tarafından Bostancı İskelesi`ne çekildi.
  Kayıp 4 kişinin bulunması amacıyla arama ve kurtarma çalışmaları sürüyor.

  Haber Yorumunuz Nedir?

  okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız
  Kaynak:

  aa

  2900

  Bağlantılı Haberler

  Ziyaretçilerin Okuduğu Diğer Haberler

  Diğer Güncel Haberleri

  Gündemdeki diğer haberi oku

  »