Kız Yurtları Yaşam Koşulları Nasıl Olmalı? - Haber34
USD
5,3569
EURO
6,1014
ALTIN
214,3674

Kız Yurtları Yaşam Koşulları Nasıl Olmalı?

Onca derslere ve strese rağmen üniversiteyi kazanan kazınızla ne kadar gurur duysanız azdır. Ancak bu haklı gururunuz ve sevinciniz bazen yarıda kalabiliyor. Büyük bir şehirde göz bebeğiniz, kızınız nasıl kalacak? Okula alışacak mı? Ne yiyecek, sağlığı ya da rahatı yerinde mi? Kız Yurtları Ankara içinde tüm bu ihtiyaçlara cevap vermek zorundadır. Defne Kız Öğrenci Yurdu […]

Kız Yurtları Yaşam Koşulları Nasıl Olmalı?

Onca derslere ve strese rağmen üniversiteyi kazanan kazınızla ne kadar gurur duysanız azdır. Ancak bu haklı gururunuz ve sevinciniz bazen yarıda kalabiliyor. Büyük bir şehirde göz bebeğiniz, kızınız nasıl kalacak? Okula alışacak mı? Ne yiyecek, sağlığı ya da rahatı yerinde mi? Kız Yurtları Ankara içinde tüm bu ihtiyaçlara cevap vermek zorundadır. Defne Kız Öğrenci Yurdu olarak tüm bu endişelerinizi anlıyoruz ve sizlere tam da ihtiyacınız olan cevabı veriyoruz.
Yurt Hayatı
Üniversite okumak sadece derslerden ibaretmiş gibi görünse de özellikle anneler bundan daha fazlasını düşünürler. Defne Kız Öğrenci Yurdu olarak kızınızı bir anne şefkatiyle ağırlıyoruz. Öyle ki 1,2,3 ya da 4 kişilik odalarda ister kendi özel odası olsun isterse arkadaşlarıyla beraber kalsın hiç fark etmez. Kız yurtları Ankara gibi büyük şehirlerde zaten bu imkanları sunuyor. Biz ise kızınızın sağlığı için kadrolu temizlik personellerimizle her gün tüm yurtta düzenli olarak temizlik yapıyoruz. Böylece çocuğunuzu gönül rahatlığıyla temiz bir yurda bırakmış oluyorsunuz.
Defne Kız Öğrenci Yurdu olarak sadece temizlikle yetinmiyoruz. Kızınız hasta olmasın diye 24 saat çalışan merkezi ısıtma sistemi ile Ankara ayazından ve kışından çocuğunuzu koruyoruz. Üstelik aynı şekilde 24 saat sıcak suları ise asla eksik olmuyor. Çocuklarınızın sağlığı için denetimli aşçılar ve mutfağımızdan üç öğün leziz ve sağlıklı yemekler sunuyoruz. Daha fazla bilgi için http://www.kizyurtlariankara.com/defne-kiz-yurdu-imkanlari adresine kısa bir ziyaret yapabilirsiniz.


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM