Kuveyttürk Fatura Ödeme Hizmeti Veriyor! - Haber34
USD
5,3598
EURO
6,0735
ALTIN
213,9970

Kuveyttürk Fatura Ödeme Hizmeti Veriyor!

Telefon, internet, elektrik, su, doğalgaz, televizyon aboneliği, kart ekstresi ve daha birçok fatura hemen her bireyin ödemekle yükümlü olduğu faturaları yansıtıyor. Ne yazık ki gündelik yaşamımızda kullandığımız hemen her ürünün ve hizmetin karşılığında aylık ödemeler yapmak zorundayız. Asıl zor olan şey ise faturaları ödemek için ekstra zaman yaratmak. Zira iş, okul, ev, sosyal yaşam, çocuklar […]

Kuveyttürk Fatura Ödeme Hizmeti Veriyor!

Telefon, internet, elektrik, su, doğalgaz, televizyon aboneliği, kart ekstresi ve daha birçok fatura hemen her bireyin ödemekle yükümlü olduğu faturaları yansıtıyor. Ne yazık ki gündelik yaşamımızda kullandığımız hemen her ürünün ve hizmetin karşılığında aylık ödemeler yapmak zorundayız. Asıl zor olan şey ise faturaları ödemek için ekstra zaman yaratmak. Zira iş, okul, ev, sosyal yaşam, çocuklar derken bazen fatura ödeme merkezlerine gitmek imkânsız hale geliyor. Zaman bulup gidildiğinde ise uzun sıralar beklemek zorunda kalınıyor. Fatura ödemenin külfet haline geldiği şu dönemde, zaman nakittir sözüne uyum sağlayan bir hizmet Kuveyttürk bankasından geliyor. Kuveyttürk bankası, müşterilerinin fatura ödemelerini yapabilmesi için internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başladı. Kuveyttürk’ün internet sitesinden fatura ödemeleri seçeneğine tıklandığında ekranda listelenen ödeme seçenekleriyle fatura ödemek sadece birkaç dakika sürüyor.

Tavsiye:  Enerji Tasarrufu Yapmanızı Sağlayacak 10 Yöntem

Yeni nesil bankacılığın günlük yaşamı kolaylaştırmak için attığı her adım, kullanıcılardan şüphesiz güzel tepkiler alıyor. Kuveyttürk, online fatura ödeme hizmetiyle binlerce insanın vakitten tasarruf etmesini sağlıyor. En güzel yönü ise fatura öderken komisyon bedeli ödemek zorunda kalmamak! Ödeme merkezlerinde alınan komisyonlar, Kuveyttürk ödeme sisteminden alınmıyor, faturada yazılan miktar oranında ödeme yapılıyor. Fatura öderken verilen dekont ise yine sistemde kayıtlı kalıyor. İstenildiği takdirde dekont çıktısı alınabiliyor. Teknolojinin geldiği noktada bankanın sadece mevduat – kredi gibi temel hizmetler vermemesi, fatura ödeme sistemleriyle müşterilerine kolaylık sunması fazlasıyla konforlu bir durum.

Fatura ödemek için bir türlü vakit ayıramayanlardansanız ve dahası ödeme yapmaya fırsat bulamadığınız için aboneliklerinizde kesinti oluyor, faturanıza faiz ekleniyorsa sizler de Kuveyttürk online işlemler üzerinden fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz. İnternet kullanımında acemi kişilerin bile rahatlıkla kullanabileceği basitlikte bir internet sitesi tasarlanmıştır. Kuveyttürk fatura hizmetinden faydalandıktan sonra bir daha asla ödeme merkezine uğramak istemeyeceksiniz. Çünkü birkaç tıkla birkaç dakika içerisinde üstelik komisyonsuz ödeme yapmanın keyfini bir kez yaşayınca bir daha bırakmak zor olacak. Dijital uygulamaların hayatı kolaylaştıracak şekilde tasarlanması ve bankaların bu çağa ayak uydurması kişilerin yaşamını pratikleştiriyor, zaman yönetimi yapmasını sağlıyor.

Tavsiye:  Enerji Tasarrufu Yapmanızı Sağlayacak 10 Yöntem


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM