Malatya’da En Başarılı İmplant Hizmeti - Haber34
USD
5,3538
EURO
6,0945
ALTIN
214,5188

Malatya’da En Başarılı İmplant Hizmeti

     Malatya implant tedavisi ile artık daha sağlıklı beslenebileceksiniz. Malatya’da en başarılı implant hizmeti sunan Özel Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İmplant uygulamalarında %98 başarı oranını yakalamıştır. Malatya implant dişin doğal fonksiyonlarına en yakın tedavi modelidir. Son yıllarda en çok tercih edilme nedeni uzun ömürlü ve sağlam bir diş yapısı olduğundan dolayı hastalar tarafından […]

Malatya’da En Başarılı İmplant Hizmeti

     Malatya implant tedavisi ile artık daha sağlıklı beslenebileceksiniz. Malatya’da en başarılı implant hizmeti sunan Özel Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İmplant uygulamalarında %98 başarı oranını yakalamıştır. Malatya implant dişin doğal fonksiyonlarına en yakın tedavi modelidir. Son yıllarda en çok tercih edilme nedeni uzun ömürlü ve sağlam bir diş yapısı olduğundan dolayı hastalar tarafından çok beğenilmektedir.

Kısa sürede adapte olunabilen Malatya implant ile tedavisi ile yüksek başarı oranı ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Kaybedilen bir veya birden fazla dişin yerine çene kemiğine açılan oyuğun içine yerleştirilen vida şeklinde yapay diş köküne implant denilmektedir. Lokal anestezi altında uygulanan bu tedavi sırasında normal diş tedavileri gibi ağrısız bir işlemdir. Malatya implant ile eksik olan dişlerinizin yerine eklenen bu yapay diş kökleri ile ağızda yabancı madde hissiyatı bırakmadan dayanıklı ve sağlam bir dişe sahip olursunuz. Ödenen ücretini çok iyi şekilde çıkaran bu tedavi modeli ile sizlerde genel sağlık şartlarınızın uygun olması durumunda tercih etmeniz gereken bir tedavi modelidir. Malatya implant estetik görünüm açısından çok iyi görünmekle birlikte üst protezleri zirkonyum, porselen gibi uygulamalar ile tamamlanır. İmplant tedavisi ileri teknoloji ile titanyumdan üretilmiş bir malzemedir. Titanyum tamamen canlı doku dostu bir maddedir. Malatya implant hayat kalitenizi artıran bir modeldir. Çiğneme ve her istenileni yeme sayesinde sağlıklı beslenme durumu ortaya çıkmaktadır.

Tavsiye:  Elektronik ürünler online alışverişin gözdesi

Konuşma fonksiyonlarını düzelttiği gibi ağız kokusunu da ortadan kaldırır. Malatya implant ile öz güveni yüksek sosyal hayat ile uyumlu bir yaşam sizi bekler. Malatya implant tedavisi kliniğimizde uygulanması sonucu başarı oranı %98 oranını yakalamıştır. Sağlıklı bir ağız ve dişler için malatya implant tedavisi yaptırın.


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM