Mikrocerrahi  ile Gelen Ortopedi Rahatlığı - Haber34
USD
5,3573
EURO
6,1036
ALTIN
214,4058

Mikrocerrahi  ile Gelen Ortopedi Rahatlığı

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü, uzun yıllardır Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalına bağlı olarak hastalarına hizmet vermektedir. Tecrübeli bir doktor olması sayesinde güven verici bir duruşa sahiptir. Tüm bunların yanı sıra, hastaları ile ilişkileri de oldukça iyidir. Bu nedenle Ortopedi Ankara da en çok tercih edilen doktorlar arasında yer almaktadır. Prof. Dr. Mahmut Kömürcü bir çok […]

Mikrocerrahi  ile Gelen Ortopedi Rahatlığı

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü, uzun yıllardır Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalına bağlı olarak hastalarına hizmet vermektedir. Tecrübeli bir doktor olması sayesinde güven verici bir duruşa sahiptir. Tüm bunların yanı sıra, hastaları ile ilişkileri de oldukça iyidir.
Bu nedenle Ortopedi Ankara da en çok tercih edilen doktorlar arasında yer almaktadır.

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü bir çok alanda hastalarına hizmet vermektedir. Bu alanlar ise şu şekildedir:

1. Ortopedi & Travmatoloji
Ortopedi ve Travmatoloji, kas ve iskelet sisteminde oluşabilecek rahatsızlıkları kapsayan bir bölümdür. Yaralanmalar veya hastalıklar konusunda tedavi odaklı olarak çalışır. Bu alan içerisinde Prof. Dr. Mahmut Kömürcü’nün ilgilendiği konular:
• Kalça ve Diz Cerrahisi
• Tümör Cerrahisi
• Travma Cerrahisi
• Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi
• Omuz ve Dirsek Cerrahisi
• Çocuk Ortopedisi
• Spor Hastalıklarıdır.

  1. El Cerrahisi & Mikrocerrahi

El cerrahisi ve mikrocerrahi: el ve el bileği, dirsek, omuz gibi yerlerde oluşan hastalıkların yada yaralanmaların tedavisi ile ilgilenmektedir. Prof. Dr. Mahmut Kömürcü, 2011 yılı itibariyle ülkemizde el cerrahisi uzmanı olarak çalışmalarına başlamıştır.

Tecrübeli ve alanında uzmanlaşmış bir doktor ile tedavi süreci geçirmek hem hasta için hemde doktor için çok önemli bir yere sahiptir. Ortopedi Ankara içerisinde görevine devam etmekte olan Prof. Dr. Mahmut Kömürcü, belirttiğimiz alanlarda bir sağlık sorununa sahip iseniz sizlere yardımcı olacak alanında tecrübeli doktorlardan biridir. Mikrocerrahi bilgileri için http://www.mahmutkomurcu.com/ilgi-alanlarim/el-cerrahisi-mikrocerrahi/mikrocerrahi/ ziyaret edebilirsiniz.

 


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM