Milyonlarca Kitap BKM'de Seni Bekliyor - Haber34
USD
5,3602
EURO
6,0724
ALTIN
214,3926

Milyonlarca Kitap BKM’de Seni Bekliyor

Türkiye’nin ilk ve tek kafe, lırtasiye ve litapevi olan BKM Kitap Bursa’da ziyaretçilerini beklerken aynı zamanda internette yapacağınız kitap alışverişlerinize de yardımcı oluyor. Okurlarına kavuşacağı günü iple çeken ve ömrünü kaleme, yazıya ve kütüphanelere adamış hikayelerin sanata dönüştüğü sıcacık ortamda kahve eşliğinde sizleri başbaşa bırakan nezih ortamda birbirinden özel ve özenle hazırlanmış kitapları okumanın yanı […]

Milyonlarca Kitap BKM’de Seni Bekliyor

Türkiye’nin ilk ve tek kafe, lırtasiye ve litapevi olan BKM Kitap Bursa’da ziyaretçilerini beklerken aynı zamanda internette yapacağınız kitap alışverişlerinize de yardımcı oluyor.

Okurlarına kavuşacağı günü iple çeken ve ömrünü kaleme, yazıya ve kütüphanelere adamış hikayelerin sanata dönüştüğü sıcacık ortamda kahve eşliğinde sizleri başbaşa bırakan nezih ortamda birbirinden özel ve özenle hazırlanmış kitapları okumanın yanı sıra evinizde, işinizde ve bulunduğun her ortamda kitap sevgisini yaşatmak adına sizlere kolaylıklar sunan BKM Kitap sanal ortamda alış-verişlerinizle birlikte hikayeleri ayağınıza getiriyor.

Çocuklarınızın hayal dünyasına hitap eden en yeni ve en akıcı kitaplar, günün en çok okunanları, herkesin seveceği birbirinden değerli yazıların biriktiği ve açılmayı beklenen kapakların ardında ki saklı cümleler bir tık kadar uzağınızda.

Kargoya vereceğiniz ürünlerde kapınıza gelen görevliye güvenilirlik açısından ürünü size açıp göstermesini sağlayabilir, ileride yaşayacağınız sorunlara ilişkin iade işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz avantajlar ile BKM Kitap dünyasını sizlere sunuyor.

İnsan odaklı başlayan değerlerimizde sizlere öğrenmeyi sevdirmek, bilimsel anlayışla hizmet edebilmek ve güvenli bir ticaret anlayışıyla kitabın hakkını veren tüm okurlara en iyi şekilde hizmet etmeyi ilke edinmiş.

BKM Kitap sizleri bekliyor!

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM