Mühendislik ve İnşaat Proje Yönetim Firması Sigma Mühendislik - Haber34
USD
5,3602
EURO
6,0731
ALTIN
214,3858

Mühendislik ve İnşaat Proje Yönetim Firması Sigma Mühendislik

Sigma Mühendislik ve inşaat proje yönetimi firması, 30 yıldan fazla tecrübesiyle inşaat sektöründeki dinamikleri belirleyen ve yenilikçi bakış açısıyla global standartlardaki ürettiği çözüm anlayışı ile hizmet vermekte, profesyonel ve genç uzman kadrosu ile Türkiye’nin güvenilir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Mühendislik ve tasarım proje süreçlerinde inovatif bakış açısı ve uluslararası standartlardaki hizmet anlayışı yanında farklı disiplinleri […]

Mühendislik ve İnşaat Proje Yönetim Firması Sigma Mühendislik

Sigma Mühendislik ve inşaat proje yönetimi firması, 30 yıldan fazla tecrübesiyle inşaat sektöründeki dinamikleri belirleyen ve yenilikçi bakış açısıyla global standartlardaki ürettiği çözüm anlayışı ile hizmet vermekte, profesyonel ve genç uzman kadrosu ile Türkiye’nin güvenilir mühendislik ve danışmanlık şirketidir.

Mühendislik ve tasarım proje süreçlerinde inovatif bakış açısı ve uluslararası standartlardaki hizmet anlayışı yanında farklı disiplinleri ile Sigma Mühendislik firması; statik, mekanik, elektrik ve mimari tasarım gibi farklı tecrübeler gerektiren alanlarda uzman kadrosu ve danışanlarıyla tüm proje  disiplinlerinde güçlü ve dengeli bir entegrasyon sağlamaktadır.

Mühendislik ve Tasarım Hizmeti

Mekanik, elektrik, statik, altyapı, mimari, restorasyon ve güçlendirme projeleriyle birlikte BIM (Yapı Bina Modellemesi) sistemi ile tasarım çalışmalarını mühendislik ve tasarım çatısı altında yürüten Sigma mühendislik; proje ve inşaat yönetimiyle birlikte işverenleri ile stratejik çözüm ortağı olmakla yetinmeyip proje sonrasında tam destek hizmeti ile sürdürülebilir bir hizmet anlayışı benimsemektedir.

İnşaat Proje Yönetimi Hizmeti

Proje ve inşaat proje yönetiminde planlama ve kontrol, bütçe takvimini oluşturma ve takibini yapma, ihale süreci yönetimi, yapım koordinasyonu uygulaması ve denetimi, tasarım koordinasyonu uygulaması ve  denetimi, risk süreci yönetimi, raporlama yapma, iletişim süreci yönetimi ve BIM (Yapı Bina Modellemesi) sistemi  ile proje yönetimi hizmeti veren firma; inşaat ve yapı alanında 30 yılı aşkın danışmanlık hizmeti vermektedir.

İşverenlerinin proje risklerini asgari seviyeye çekerek marka itibarlarını uluslararası kalite standart anlayışıyla en yüksek seviyeye getirmeye çalışan Sigma Mühendislik, müşterilerinin projeleri için bütünleşik bir hizmet deneyimi sunmaya çalışmaktadır.

Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık alanında tasarım koordinasyonu uygulaması ve değerlendirmesi, eski ve yeni yapıların statik analizi uygulamaları, modelleme yapma, planlama araştırma ölçümleme ve raporlama, yapılandırma süreci ve inşaat gereksinimleri araştırması, değer mühendisliği süreci, yapılabilirlik etütleri ve fizibilite çalışmaları ile hizmet veren firma, işverenlerinin ihtiyaçlarına uygun ve özel çözümler yaratarak en kısa sürede verimli çalışmalara ulaşmalarını sağlıyor.

Referanslar

Referansları arasında Koton, Mavi, Garanti, Yapı Kredi, LC Waikiki gibi markalar olan Sigma Mühendislik; Türkiye’nin öncü kuruluşlarına çelik, betonarme ve ahşap gibi farklı dallarda farklı ihtiyaçları karşılamaya çalışan yapı malzemeleri mimari, elektrik ve mekanik projelerini de içine alan geniş bir iş hacmi ile hizmet vermektedir.

İletişim

Soru, yorum ve tavsiyeleriniz için iletişime geçebileceğiniz Sigma Mühendislik firması iletişim formunu doldurarak isterseniz siz de kendilerine ulaşabilir ya da  Beşiktaş/İstanbul’da bulunan ofislerini ziyaret ederek hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha fazlası için sigmamuhendislik.com.tr web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM