Nisan Ayında Türkiye'ye Kar Yağdı - Haber34
USD
5,8725
EURO
6,7908
ALTIN
229,8704

Nisan Ayında Türkiye’ye Kar Yağdı

Türkiye’da kar yağışı dün başladı. Erzurum’da Nisan ayının 21’inde kar yağdı! Yağış, yaşamı olumsuz etkiledi. Şehir merkezinde akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız etkisini sürdüren kar yağışı sebebiyle, Erzurumular zor anlar yaşadı, ağaç ve bitkilerin de karla kaplandığı kent merkezinde, sürücüler yolda ilerlemekte zorluk yaşadı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Doğu Anadolu Bölgesi’nde Erzurum, Kars, Ardahan ve Ağrı […]

Nisan Ayında Türkiye’ye Kar Yağdı

Türkiye’da kar yağışı dün başladı. Erzurum’da Nisan ayının 21’inde kar yağdı! Yağış, yaşamı olumsuz etkiledi.

Şehir merkezinde akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız etkisini sürdüren kar yağışı sebebiyle, Erzurumular zor anlar yaşadı, ağaç ve bitkilerin de karla kaplandığı kent merkezinde, sürücüler yolda ilerlemekte zorluk yaşadı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Doğu Anadolu Bölgesi’nde Erzurum, Kars, Ardahan ve Ağrı için kar yağışı uyarısında bulunduğunu dile getiren Erzurum Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri müdürü Atasever, “Meteorolojik uyarı doğrultusunda karla mücadele ekiplerimiz tüm gün hazır bekledi. Akşam saatlerinde kar yağışının etkili olmasıyla 7 ekibimiz kent merkezinde karla mücadele çalışmasına başladı. Şuan için kapalı yolumuz bulunmuyor. Tuzlama araçlarımız da hazır bekletiliyor. İlerleyen saatlerde don olayına karşılık ekiplerimiz tuzlama çalışması yürütecek.” dedi.


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM