Öğrenciler için Tercih 2015 Verileri - Haber34
USD
5,3602
EURO
6,0731
ALTIN
214,3858

Öğrenciler için Tercih 2015 Verileri

LİDER EĞİTİM PROGRAMI AKILLI TERCİH’TEN “MESLEKLER ANTOLOJİSİ” 2014 yayın döneminde, Üniversite tercihi yapan 1 milyon yüz bin öğrencinin 1 milyon 73 bin’i, ÖSYM’den önce Akıllı Tercih ve program yazılımı Akıllı tercih sistemi ile tercih yaptı. 4 yıldır yaklaşık 10 milyon adaya bedava tercih rehberliği yapan, yüz binlerce kişiyle birebir iletişime geçen, en çok izlenen eğitim […]

Öğrenciler için Tercih 2015 Verileri

akillitercihLİDER EĞİTİM PROGRAMI AKILLI TERCİH’TEN “MESLEKLER ANTOLOJİSİ”
2014 yayın döneminde, Üniversite tercihi yapan 1 milyon yüz bin öğrencinin 1 milyon 73 bin’i, ÖSYM’den önce Akıllı Tercih ve program yazılımı Akıllı tercih sistemi ile tercih yaptı. 4 yıldır yaklaşık 10 milyon adaya bedava tercih rehberliği yapan, yüz binlerce kişiyle birebir iletişime geçen, en çok izlenen eğitim programı ve sosyal mecralarıyla, gençler üzerinde etkinliği tartışmasız olan AKILLI TERCİH , Meslekler Antolojisi ile bir ilke imza atıyor.

“Akıllı Tercih’te iş var”
Üniversiteye ve iş hayatına hazırlanan gençler, meslek seçimini tam 12’den vurmaya hazır mısınız? Popüler meslekler, geleceğin meslekleri, vazgeçilmeyecek meslekler.
Gençler meslek seçerken neden kararsızlık yaşıyor? Üniversite bölümleri, mercek altına alınıyor, en doğru meslek seçiminin kapıları Akıllı Tercih’te aralanıyor. Bölümlerle ilgili çarpıcı istatistikler, öğrenci ve öğretim görevlilerinden önemli tüyolar, işsiz kalmamak için yapılacaklar ve önümüzdeki dönem yıldızlaşan meslekler. İddialıyız ! Akıllı Tercih Meslekler Antolojisi ile en doğru mesleği belirlemede nokta atış yapacaksınız.

“LYS için geri sayım”
1.3 Milyon öğrenci ve aileleri için sınav heyecanı üst seviyede. Sınav stresi, kaygılar, doğru meslek seçiminde yaşanan kararsızlıklar. Bölümlerle ilgili çarpıcı istatistikler, LYS’lere yön gösterecek uzman görüşleri, doğru tercihler için tüyolar Akıllı Tercih’te.

Alev Nallar’ın hazırlayıp sunduğu Akıllı Tercih her cumartesi saat 13.15’te canlı yayınla TRT Haber ekranında.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM