Okmeydanı'nda Şüpheli Paket! - Haber34
USD
4,5903
EURO
5,3716
ALTIN
184,9286

Okmeydanı’nda Şüpheli Paket!

D-100 Karayolu Okmeydanı kavşağında, yol kenarındaki korkuluklara asıldığı görülen yasa dışı pankartla birlikte iple bağlanmış paket, bomba imha uzmanlarınca fünye ile patlatılırken, bir süre trafiğe kapatılan yolda yoğun trafik kuyruğu oluştu. Alınan bilgilere göre D-100 Karayolu Okmeydanı kavşağı Ankara istikametinde bir otomobilden inen beş kişi, yolun kenarında bulunan parmaklıklara yasa dışı yollarla saptanılan pankart astı. […]

Okmeydanı’nda Şüpheli Paket!

D-100 Karayolu Okmeydanı kavşağında, yol kenarındaki korkuluklara asıldığı görülen yasa dışı pankartla birlikte iple bağlanmış paket, bomba imha uzmanlarınca fünye ile patlatılırken, bir süre trafiğe kapatılan yolda yoğun trafik kuyruğu oluştu.

Alınan bilgilere göre D-100 Karayolu Okmeydanı kavşağı Ankara istikametinde bir otomobilden inen beş kişi, yolun kenarında bulunan parmaklıklara yasa dışı yollarla saptanılan pankart astı. Şüpheliler, pankarta iple bağladıkları paketi bırakırken kaçarak olay yerinden uzaklaştı.

Bölgeye intikal eden polis ekipleri olay yerinde geniş güvenlik önlemi alarak Okmeydanı Kavşağı Taksim ve Okmeydanı dönüşünü trafiğe kapattı. Olay yerine çağrılan bomba imha uzmanı, özel kıyafetlerini giyerek yaptığı incelemenin ardından şüpheli paketi fünye ile patlatılarak etkisiz hale getirildi.

Bomba imha uzmanının çalışmaları sırasında D-100 karayolu Ankara istikameti de trafiğe kapatılmak durumunda kaldı.

Yapılan incelemelerin ardından D-100 karayolu tekrar trafiğe açılırken,olay yerinde ve bölgesinde uzun trafik kuyruğu oluştu.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM