Otelde Düğün ve Düğün Otellerinin Avantajları Neler? - Haber34
USD
5,3598
EURO
6,0735
ALTIN
213,9970

Otelde Düğün ve Düğün Otellerinin Avantajları Neler?

Düğün salonlarına kır düğünü mekanlarından sonra bir yenisi daha eklendi. Otel düğünleri, günümüzün en yeni düğün mekanı trendleri arasında gösteriliyor. Tüm genç kızların beğenisini kısa sürede toplayan düğün otelleri, birbirinden avantajlı hizmetleri ile çoktan doluluk rekorlarını kırdı. Peki, evlenecek çiftler neden otel düğünlerine rağbet gösteriyor? Düğün otellerinin avantajlı yönleri neler? Otelde düğün maliyeti ortalama ne […]

Otelde Düğün ve Düğün Otellerinin Avantajları Neler?

Düğün salonlarına kır düğünü mekanlarından sonra bir yenisi daha eklendi. Otel düğünleri, günümüzün en yeni düğün mekanı trendleri arasında gösteriliyor. Tüm genç kızların beğenisini kısa sürede toplayan düğün otelleri, birbirinden avantajlı hizmetleri ile çoktan doluluk rekorlarını kırdı. Peki, evlenecek çiftler neden otel düğünlerine rağbet gösteriyor? Düğün otellerinin avantajlı yönleri neler? Otelde düğün maliyeti ortalama ne kadar? Merak ettiğiniz bu soruların yanıtları Düğünbuketi.com’da

Yepyeni Düğün Mekanı Trendi : Otel Düğünleri

Hayatlarının en anlamlı geceleri için yıllardan beri hayal kuran aşıklar, o günün en benzersiz ve eşsiz olmasını istiyor. Haliyle, işin içine talepler ve hayaller girince düğün mekanları, birden fazla konseptlerde hizmet vermeye başlıyor. Düğün mekanlarının kasvetinden sıkılan ve kendisini doğanın içerisinde hissetmek ve tüm hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek isteyen hanımlar, otel düğünlerini oldukça beğendi. Düğünlerini havuz başında ya da otelin bahçesinde yapan ve düğün sonrası otelin kulübünde eğlenen çiftler, düğün otellerinde düğün yapmaya sıcak bakıyor.

İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde daha fazla sayıda bulnan düğün otelleri, balayı paketi ve diğer hizmetleri ile evlenecek çiftlerin hem bütçesine hem de hayallerine hitap ediyor. Otel düğün fiyatları konusunda gençlere erken rezervasyon fırsatı sunarak, uygun fiyatlara düğün yapmalarını sağlayan düğün otelleri, günümüzün en çok tercih edilen düğün mekanları arasında gösteriliyor.

Raffles Hotel, WOW Otel, Hilton, Divan Otel, Sheraton, Marriott gibi düğün otelleri İstanbul Avrupa’da yer alıyor. Anadolu yakası ve Avrupa yakası’nda her gün yüzlerce çift düğün otellerinde dünya evine giriyor.

Düğün Otellerinin Avantajları Neler?

Düğün otelleri, düğün paketinde balayı, parti, yemek, alkol gibi hizmetleri bulundurması ve erken rezervasyon dönemleri ile evlenecek çiftlerin beğenisini topluyor. Sıradan düğün salonları için ödenen tutarlardan daha az maliyetle tüm hizmetleri alabilen çiftler, hayallerine dokunan düğün otellerini tercih ediyor haliyle.

Düğün otellerinin en büyük avantajları arasında gösterilen balayı seçeneği ile, çiftler düğün sonrası balayı telaşına düşmüyor, günlerce balayı için şehir şehir gezmiyor. Düğünlerinin ardından misaflerine de indirimli fiyatlarla kalacak yer sağlayan ve sabaha kadar otelin kulübünde eğlenen çiftler, düğün otellerini bu sebeplerden ötürü tercih ediyor. Otel düğün fiyatlarına dahil olan bu hizmetler de bir diğer tercih sebebi.


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM