Özellikleri Bakımından Episoft Nedir - Haber34
USD
5,3918
EURO
6,0886
ALTIN
214,2185

Özellikleri Bakımından Episoft Nedir

Özellikle yaz ayları yani tatil sezonu yaklaşırken kadınların temel problemleri arasında yer alan tüyler, canımızı sıkmaya başlar. Aynı şekilde erkeklerde bulunan göbek, sırt ve göğüs kıllarında aynı şekilde özgüven sıkıntısı bile oluşturabilir. Bu sıkıntıların anlık çözümleri olarak tüy dökücülerin varlığından haberdar olsak da bu ancak günü kurtarmaya yardımcı olmaktadır. Daha uzun vadeli çözümler olan ağda […]

Özellikleri Bakımından Episoft Nedir

Özellikle yaz ayları yani tatil sezonu yaklaşırken kadınların temel problemleri arasında yer alan tüyler, canımızı sıkmaya başlar. Aynı şekilde erkeklerde bulunan göbek, sırt ve göğüs kıllarında aynı şekilde özgüven sıkıntısı bile oluşturabilir. Bu sıkıntıların anlık çözümleri olarak tüy dökücülerin varlığından haberdar olsak da bu ancak günü kurtarmaya yardımcı olmaktadır. Daha uzun vadeli çözümler olan ağda ve epilasyon ise oldukça can acıtıcı olmakla birlikte kesin çözüm imkânı sunmamaktadır. Lazer epilasyon ise pahalı olması ve güvenilir bir yer bulma ihtiyacı ile hep ertelenen seçenekler arasında yer almaktadır.

Bu sıkıntılara çözüm olarak hem lazer epilasyondan ucuz hem de kalıcı çözüm içeren episoft tüy dökücü ile sizleri tanıştırmaktayız. Ürünün resmi sitesi olarak bilinen http://episofttuydokucu.com/ adresi üzerinden ürün satın alabilirsiniz.

Tavsiye:  Elektronik ürünler online alışverişin gözdesi

Kullandığınız ilk seanstan etkisini gözle görülür derecede fark edeceğiniz tüy dökücü serumumuz, tüylerinizi üç seansta tamamen yok edecek.

Kullanım Şekli

Episoft tüy dökücüyü, kullanmak istediğiniz alanı ağda veya epilasyon ile temizledikten sonra güzelce masaj yaparak köklere ulaşmasını sağlamanız gerekir. Köklere ulaştıktan sonra 10 gün aralıklarla iki seans daha kullandıktan sonra %95 olarak tüylerinizden kurtulduğunuzu göreceksiniz. Kesin ve kalıcı çözüm için 4. Seansı da önermekteyiz.

Yüz, göğüs, koltuk altı, göbek, sırt, bikini ve bacak bölgesi gibi çeşitli alanlarda kullanmanız da hiçbir sakınca bulunmamaktadır.

Bitkisel Özlerden Oluşan İçerik İle %100 Organik

Ürün içeriği itibariyle tamamen organik bitki özlerinden oluşması sebebiyle içerisinde kimyasal bir içerik barındırmamaktadır.  Papaya, tatlı badem yağı, jojoba yağı, ökse otu, batı mazısı, adaçayı, şerbetçi otu gibi bitkisel bir içerikten oluşmaktadır. İçerisinde bulunan tüm bu bitki özleri, kıl köklerinizde kalan ve tekrar kıl çıkmasına sebep olan proteinleri parçalayarak kıl probleminizi kökünden çözmüş olur. Bitkisel içeriğinden dolayı hiçbir yan etkisi yoktur.  Bu yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilir ve sonuçların mükemmelliği ile memnuniyetinizi devam ettirebilirsiniz.

Tavsiye:  Elektronik ürünler online alışverişin gözdesi

Hem erkekler hem de bayanlar için uygun olan tüy dökücü, ömrünüz boyunca sizi utandıran

veya sürekli olarak uğraşmaktan sıkıldığınız tüylerinizden kurtulmanızı garantileyerek güzelliğinizi/ yakışıklılığınızı garantilemenizi sağlar. Lazer epilasyonun fahiş fiyatı ve acı veren seanslarından kurtararak 30 günlük bir süreçte sizi rahatsız eden kıllarınızdan kurtulmanızı sağlar. Üstelik çözümünde garanti veren ürünümüz bu güven sayesinde 365 gün de iade garantisi veriyor.

Bölgelere Göre Kullanım Miktarı

Sadece yüz veya koltuk altı için kullanıldığı takdirde 1 tane (20ml) episoft yeterli olacaktır. Bikini bölgesi veya bacaklar için iki adet (20ml+20ml) yeterli olacaktır. Kesin ve kalıcı çözüm için bizim de önerdiğimiz, 3 adet (20ml+20ml+20ml) episoft sizi tam bir sonuca ulaştıracaktır. Tüm vücut kullanımı için ise, 6 adet episoft official sizi sağlıklı bir sonuca ulaştıracak, kıl ve tüylerinizden kurtulmanız için yeterli olacaktır. Her bir kutu 20 ml. den oluşmakta ve her 20 ml 3 seans anlamına gelmektedir. Tam bir sonuç elde etmek için 4 seans uygulamanızı öneririz.

Tavsiye:  Elektronik ürünler online alışverişin gözdesi

 

 

 

 


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM