Pırlantanın Zarafeti İle Tamamlayıcı Güzellik | Mercanziyagöral - Haber34
USD
5,3913
EURO
6,1040
ALTIN
214,6538

Pırlantanın Zarafeti İle Tamamlayıcı Güzellik | Mercanziyagöral

Pırlantalar aşkın en yoğun halini anlatan gizem ve bir o kadarda güçlü taşlardan biridir. En özel günleri taçlandıran ve her kadına etkileyici bir güzellik katan bu taşlar en eski çağlardan beri eşsizliğini korumuştur. Özel günlerde anlamlı bir hediye olabilen ve çoğu zamanda en yoğun duyguları aktarmada kullanılan pırlantalar göz kamaştırıcı bir güzellikte olmasını ilk haline […]

Pırlantanın Zarafeti İle Tamamlayıcı Güzellik | Mercanziyagöral

Pırlantalar aşkın en yoğun halini anlatan gizem ve bir o kadarda güçlü taşlardan biridir. En özel günleri taçlandıran ve her kadına etkileyici bir güzellik katan bu taşlar en eski çağlardan beri eşsizliğini korumuştur. Özel günlerde anlamlı bir hediye olabilen ve çoğu zamanda en yoğun duyguları aktarmada kullanılan pırlantalar göz kamaştırıcı bir güzellikte olmasını ilk haline yani elmaslara borçludur. Elmaslar çok eski çağlarda var olan ve o zamandan bu zamana kadar dünyanın en güzel taşı olma niteliğini kaybetmeyen madenlerden olmuşlardır. Pırlantalar ise elmasların işlenmiş halini oluştururlar. Neredeyse dünya ile yaşıt olan elmasların zorlu ve bir o kadar da çapıcı yolculuğunun son hali olan özel tasarım pırlanta yüzük ise aşkın, fedakârlığın ve en yoğun duyguların bir nişanesi haline gelmiştir. Her bayanı özel kılan pırlantaların aşkın ruhuna uygun bir şekilde işlenmesi ise ancak aşktan ve elmasın ruhundan anlayanların işidir. Bizler ise elmasa ustaca şekil veren ve elmasa aşk katan dokunuşlar ile benzersiz tasarımlar sunan bir firma olarak eşsiz modellerimizi sizler için sunuyoruz.
Elmasa Özel Dokunuşlar!
Geçmişin derinliklerinden gelen bir maden olan ve günümüzün en değerli mücevherleri arasında sayılan pırlantaları 1974’ten bu yana sizlerle buluşturan bir adres olmaktan gururluyuz. Çünkü elmasın pırlantaya dönüşme serüveninde en titiz çalışmaları sürdürüyor ve dünyada eşi benzeri olmayan tasarımlar ile sizlere özel kılıyoruz. Zarif görünmek her bayanın hakkıdır. Bunun bilincinde olarak sizlere yapımı günler süren ancak büyük aşklar ve yoğun duygular bahşeden tasarımlar hazırlıyoruz. Değerli bir madeni daha değerli kılma amacıyla çalışan genç ve dinamik ekibimiz bir elmasın her zaman özel olması için en ince dokunuşlarla çalışıyor. Pırlanta yüzük modelleri ve daha nice pırlanta modelleri yüksek hayal gücü ve uzun süren eğitimler eşliğinde hazırlanıyor. Pırlantanın yıllardır değişmeyen adresi olarak kişiye özel tasarımlar sunuyor ve yurt içindeki hizmetlerimizi yurt dışında sürdürmeye devam ediyoruz. Pırlantaya hayat veren ve özel kılan adresimizden kendinize ve sevdiklerinize eşsiz parçalar bulabilir ve özel günlerinizi daha da özel bir hale getirebilirsiniz.
Pırlantanızla Özel Olun!
Elmasların tespit edilmesi aşamasından pırlanta haline gelip size özel hale bürünmesine kadar geçen süreçte 40 seneden daha uzun bir zamandır hizmet veriyoruz. Türkiye Kuyumculuk sektöründe varlığını koruyan en köklü adreslerden olan firmamız bizzat kendi üretimi olan pırlantalar ile başarılı çalışmalara imza atmaktadır. mercanziyagoral.com adresine geldiğinizde ise bütün çalışmalarımızı inceleyerek hazırladığımız modelleri inceleyebilirsiniz. Üretimden itibaren bir elmasın nasıl pırlanta halini aldığına kadar olan süreçle birlikte pırlantanın hangi duygularla insanları mutlu ettiğine kadar olan süreçte de sizlere eşlik ediyoruz. Karşılıklı güven ortamı oluşturmada açık sözlülüğün ne kadar önemli olduğunu bilen bir adres olarak müşterilerimizle olan ilişkilerimizde şeffaf davranıyoruz. En özel günlerinizde en az sizin kadar özel olacak tasarımların bulunduğu koleksiyonlar hazırlıyor ve zarafetinizi tamamlıyoruz. Sektörümüzde üretici konumunda bulunmamızdan dolayı her zaman en özel tasarımları ve el işçiliği olarak hazırlanmış mücevherleri bu adreste bulabilirsiniz. Mükemmeliyetçi ve yenilikçi tasarımlarla birlikte en uygun fiyatlar için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için: mercanziyagoral.com


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR






    0 YORUM