Putin'in Arabası Türkiye'de Satılacak ! - Haber34
USD
5,3633
EURO
6,0742
ALTIN
214,5356

Putin’in Arabası Türkiye’de Satılacak !

Otomobil tutkunlarının merakla beklediği Lada Vesta, yaz ayında seri üretime geçileceğini açıkladı. Türkiye’de yeni modelin test sürüşünün ardından çıkacak olan Lada Vesta, cayip fiyatları ile şimdiden bir çok kişi tarafından ilgi odağı oldu. Rus otomobil markası olan Lada, önceki araçlarını Türkiye’de satmış ve bir hayli yüksek gelir sağlamıştı. Lada Samara, Lada Vega gibi araçları ile […]

Putin’in Arabası Türkiye’de Satılacak !

Otomobil tutkunlarının merakla beklediği Lada Vesta, yaz ayında seri üretime geçileceğini açıkladı. Türkiye’de yeni modelin test sürüşünün ardından çıkacak olan Lada Vesta, cayip fiyatları ile şimdiden bir çok kişi tarafından ilgi odağı oldu.

Rus otomobil markası olan Lada, önceki araçlarını Türkiye’de satmış ve bir hayli yüksek gelir sağlamıştı. Lada Samara, Lada Vega gibi araçları ile 90’lı yıllarda Türkiye’yi istila eden Lada çılgınlığının, Lada Vesta ile devam edeceği düşünülüyor.

FİYATI 27 BİN LİRA

Uygun fiyatı ile şimdiden merak uyandıran Lada Vesta, Rusya’da 6 bin 100 dolar olarak satışa sunulacak. Bu fiyat Türkiye’de ise 27 bin ile 30 bin arasında değişeceği tahmin ediliyor. 1.4 olan Lada Vesta, 100 HP’lik benzinli bir motor gücü ile yollara çıkacak. Ayrıca bir çok teknolojik özelliği bulunan Lada Vesta için artık sayılı günler kaldı diyebiliriz.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM